اطلاعات جدیدی از عنوان Metal Gear Solid 5 منتشر شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲

با توجه به اینکه تنها ۲۰ روز تا عرضه جدیدترین ساخته آقای Kojima یعنی Metal Gear Solid 5 باقی مانده است، هر روز اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر می شود و در صورت ادامه پیدا کردن این موضوع تا تاریخ انتشار بازی، Metal Gear Solid 5 چیز جدیدی برای عرضه نخواهد داشت! برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه شوید.

پس از منتشر شدن اطلاعات دیروز توسط صفحه توییتر بازی، امروز نوبت به فروشگاه Gamestop رسیده تا با بروزرسانی بخش توضیحات صفحه فروش بازی، اطلاعات جدیدی را منتشر کند. نکته جالب اینجاست که به نظر می آید این فروشگاه زنجیره ای به آگاهی نداشتن طرفداران بازی از این اطلاعات پی نبرده و اقدام به انتشار آن‌ها نموده است. حال با توجه به همین اطلاعات می دانیم که بخش عمده ای از بازی به ردیابی دشمنان اسنیک در افغانستان خلاصه می شود و اینکه گروه میهن پرستان در حال توسعه یک سلاح بسیار مخرب تر از متال گیر در این کشور می باشند.

اما اطلاعات هیجان انگیزتر از جایی نشات می گیرد که بدانید بخشی از بازی خارج از افغانستان و آفریقا دنبال خواهد شد. طبق اطلاعات موجود بازیکنان می توانند بخشی از داستان بازی را در روسیه و آمریکا دنبال کنند. با توجه به اینکه بازی در دوره جنگ سرد دنبال می شود مشاهده این مکان ها برای اولین بار در این دوره می تواند جذاب باشد. همچنین احتمال واقعیت داشتن مورد ذکر شده با توجه به اینکه سازندگان اعلام کردند بخش داستانی بازی طولانی تر از تمامی نسخه های قبلی فرانچایز می باشد، بسیار بالاست.

در کنار اطلاعات منتشر شده توسط Gamestop، صفحه رسمی توییتر بازی باری دیگر آپدیت شد و سازندگان اعلام کردند که شما قادر به نام گذاری نیروهایتان نخواهید بود و نام آن ها به طور خودکار انتخاب می شود.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در تاریخ ۱ سپتامبر سال جاری بازی پلتفرم های PS4، PC، PS3، Xbox one و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید