گیفت کارت
گیفت کارت

تغییراتی در فروشگاه GameStop ایجاد خواهد شد

۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
GameStop

به دلیل کاهش درآمد فروشگاه GameStop، آن‌ها قصد دارند تغییراتی را در فهرست فروشگاه خود اعمال نموده و بازی‌های قدیمی را به آن اضافه نمایند. همچنین آن‌ها تصمیم دارند با در اختیار گذاشتن تجربه‌های جدید، باری دیگر این فروشگاه را احیا نمایند.

فروشگاه GameStop در سال جاری از نظر میزان فروش در شرایط مناسبی قرار ندارد. در سال‌های اخیر این فروشگاه از کاهش درآمد در فصل‌های متوالی رنج برده است و همچنین یکی از مدیران با سابقه‌ی این فروشگاه نیز استعفای خود را امضا نموده است. از طرفی نیز تقاضا برای نسخه‌های دیجیتالی بازی‌ها افزایش یافته است. در نتیجه خرده‌فروشی GameStop همکاری خود را با شرکت R/GA به منظور احیای فروشگاه خود اعلام نموده است.

اظهارنامه‌ی همکاری خرده‌فروشی GameStop و شرکت R/GA از این قرار است:

ما و شرکت R/GA همکاری خود را با یک‌دیگر آغاز نموده و در نظر داریم با این همکاری ایده‌ی جدید و موثری را به منظور فروش بازی‌های فیزیکی خود ارائه نماییم. همچنین روش تازه‌ای به منظور آزمایش بازی‌های جدید، پیش از خرید آن‌ها توسط بازی‌بازان را معرفی خواهیم نمود. ما در نظر داریم فهرستی منحصر بفرد و راضی‌کننده از بازی‌ها را به طرفداران ارائه نماییم.

خرده‌فروشی GameStop در ادامه در خصوص ایده‌ی جدید توضیحاتی را ارائه نمود:

توسط این ایده، ما در مناطقی که به شدت نرم‌افزار و سخت افزارهای مربوط به بازی‌های قدیمی به فروش می‌رود و رویدادهای ورزش‌های الکترونیکی برگزار می‌شود به رقابت خواهیم پرداخت. همچنین ما در بازار، روشی جدید را برای بازی‌بازان قدیمی و جدید ارائه خواهیم نمود و به جستجوی تجربه‌هایی فراتر از کنسول‌ها خواهیم پرداخت.

طبق توضیحات این اظهارنامه به نظر می‌رسد آن‌ها خواهان ایجاد تجربه‌ای تازه و فراتر از فروش بازی‌ها هستند. آن‌ها در پی ساخت زمینه‌ای برای نزدیک نمودن جامعه‌ی مجازی خود از طریق رویدادهای ورزش‌های الکترونیکی و فروش بازی‌های قدیمی هستند. در دورانی که تقاضا برای نسخه‌های دیجیتالی بازی‌ها افزایش یافته است، فروشگاه GameStop در تلاش است تا به فروش بازی‌های فیزیکی، وفادار بماند. لازم به ذکر است که هیچ‌گونه توضیحاتی تاکنون در مورد زمان ایجاد ایده‌های ذکر شده، ارائه نشده است.

به تازگی شرکت Gamestop برندگان نمایشگاه E3 2019 را از دید خود اعلام نموده است. همچنین آن‌ها از حذف نشدن دیسک درایو در کنسول‌های نسل آینده احساس خرسندی می‌نمایند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید