گزارش: احتمالا نسخه‌ی دهم سری Splinter Cell در دست توسعه قرار دارد

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

از زمان عرضه‌ی بازی Splinter Cell: Blacklist شش سال می‌گذرد و طرفدران به شدت خواهان انتشار نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه هستند. اما با این حال، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) همچنان از ارائه‌ی اطلاعاتی در رابطه با آن طفره می‌رود. به تازگی لیستی در فروشگاه گیم‌استاپ (Gamestop) به ثبت رسیده است که حاوی اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Splinter Cell بوده و امیدها را در دل طرفداران زنده کرده است.

لیست منتشر شده به سفارش عینک‌های محبوب Sonar Goggle اشاره دارد ولی محتوای توضیحات آن، حاوی اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید این مجموعه است. توضیحات این لیست بدین شرح است:

بعد از گذشت سال‌های بسیاری از زمان عرضه‌ی اولین نسخه‌ی مجموعه‌ی Splinter Cell در سال ۲۰۰۲، انتشار ۹ نسخه‌ی مختلف از آن و نسخه‌ی دهم که در آینده شاهد خواهیم بود، این اولین مرتبه است که شما فرصت دست‌یابی به عینک‌های دید در شب Sonar Goggle را دارید که از فرکانس به شدت بالایی برخوردار خواهند بود.

با وجود این که ممکن است این توضیحات، نسخه‌ی جدید این مجموعه را تایید نکرده باشد ولی ذکر شدن نسخه‌ی دهم آن بسیار مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. ایو گیلموت (Yves Guillemot)، رئیس شرکت یوبی‌سافت، از قبل اشاره کرده بود که این مجموعه را در قالب محصولی آزمایشی و دستگاهی متفاوت ارائه خواهد کرد که احتمالا منظور وی، همین عینک‌های دید در شب باشد. اما در کنار این مورد، توضیحات فروشگاه گیم‌استاپ ممکن است به انتشار نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه برروی دستگاه‌های موبایل نیز مربوط باشد.

لازم به ذکر است که به تازگی شایعه‌های جدیدی مبنی بر توسعه‌ی‌ نسخه‌ی جدید این مجموعه به منظور عرضه برروی هدست‌های واقعیت مجازی منتشر شده است که ممکن است این توضیحات به آن نیز اشاره داشته باشد. به هر حال به منظور تایید موارد یاد شده، بایستی تا ارائه توضیحات رسمی توسط شرکت یوبی‌سافت صبر کنیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید