اولین واکنش‌ها به فیلم The Nun II

علی محمدپناه
۱۰ شهریور ۱۴۰۲ - 15:00

فیلم The Nun II جدیدترین اثر ساخته شده از فرنچایز احضار است که توانسته تحسین منتقدان را برانگیزد.

فیلم راهبه ۲ (The Nun II) دنباله‌ای برای فیلم اصلی آن محصول سال ۲۰۱۸ میلادی است که اثری تازه از فرنچایز احضار (The Conjuring) به شمار می‌رود و قرار است ادامه داستان رویارویی با اهریمنی به نام والاک را به نمایش در بیاورد و در آن،‌ تایسا فارمیگا بار دیگر نقشش به عنوان خواهر ایرنه را بازآفرینی می‌کند.

اکران‌های اولیه فیلم «راهبه ۲» انجام شده و حالا کسانی که فرصت تماشای این اثر سینمایی را داشتند به صورت آنلاین نظرات خودشان را بیان کردند و به طور شگفت‌انگیزی، واکنش‌ها نسبت به این اثر سینمایی مثبت بوده است. در ادامه نظر تعدادی از افراد درباره این فیلم قرار دارد.

نظرات درباره فیلم راهبه ۲

فیلم The Nun 2
The Nun II

شانون مک‌گرو:

فیلم «راهبه ۲» آنقدر جذاب و جالب‌توجه بود که من را شیفته خودش کرد و تا مدتی ذهن من را به خودش اختصاص داد. آکلا کوپر و مایکل چاوز واقعا خوب بودند.

ژرمن لوسیه:

فیلم «راهبه ۲» یک دنباله ترسناک فوق‌العاده قوی است. این اثر دو داستان خوب دارد که در اکت سوم فیلم با یکدیگر تلاقی می‌کنند و باعث خلق اکت سوم شگفت‌انگیزی می‌شوند اما در پایان، این اثر اندکی تمرکز خودش را از دست می‌دهد. جدای از این اشتباه، این اثر سینمایی ترس و وحشت خوبی دارد و شخصیت خواهر ایرنه واقعا جالب‌توجه است.

برایان دیویس:

فیلم «راهبه ۲» بدون شک بهتر از فیلم اول آن است و کاراکترهای ایرنه و مائوریس به شیوه‌ای معنادار مورد کاوش قرار گرفتند و دنیای احضار را به شکل تاثیرگذاری تحت تأثیر قرار دادند.

جوزف دکلمایر:

فیلم «راهبه ۲» اثری دیگر از فرنچایز احضار است که دنباله‌ای خوب برای فیلم اصلی به شمار می‌رود. آن‌ها توانستند ترس و وحشت خوبی در این اثر جای بدهند و این فیلم اثر خوبی برای این موقع از سال است.

بی جی کولانجلو:

از فیلم «راهبه ۲» در مقایسه با فیلم اول بیشتر لذت بردم و برخی از صحنه‌ها نیز من را خیلی به وحشت انداخت. استورم رید نقش‌آفرینی خوبی در این اثر داشته و این در حالی است که داستان این اثر نامتوازن و دوگانه احساس می‌شد. بونی آرونس نیز فوق‌العاده بوده است.

منبع: comicbook

DanialRanjbarzadehNemesisArminSatGGموز سخنگوDARKSIRENNiko_BladeGidora𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸vafadarDishonoredunitedv-alkalineگیمرِ روان شناسMohsen bakhtiariBehzad zargarymeysambSina7294ᏁᎥᎷᏗ ᏕᏂᏗᎷᏕButcher of blaviken7more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید