فعلا منتظر انتشار بسته‌ی الحاقی برای The Last Of Us Part 2 نباشید

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۴

پیش از این گزارش‌هایی به دست می‌رسید که از فعالیت ناتی داگ (Naughty Dog) بر روی یک بسته‌ی الحاقی برای The Last of Us Part 2 حکایت می‌کرد، اما این‌طور که به نظر می‌رسد، این اتفاق فعلا رخ نخواهد داد. از زمان عرضه‌ی The Last of Us Part 2 ، انتشار بسته‌ی الحاقی در کنار ساخت یک بخش چندنفره برای آن، از بزرگ‌ترین خواسته‌های اغلب طرفداران بوده است.

در طی هفته‌ی جاری، نام ناتی داگ و سری محبوبش The Last of Us، در تیتر بسیاری از اخبار دیده می‌شد. در میان این اخبار، خبر توسعه‌ی یک نسخه‌ی بازسازی‌شده از عنوان The Last of Us برای پلی‌استیشن ۵ همراه با خبر ساخت یک عنوان دیگر از سری پرطرفدار Uncharted، در صدر قرار داشت. هرچند، متاسفانه دیگر خبری از عنوان Uncharted مذکور نخواهد بود و همین موضوع، برای بسته‌ی الحاقی The Last of Us Part 2 هم صدق می‌کند.

جیسون شرایر (Jason Schrier)، ژورنالیست مشهور خبرگزاری بلومبرگ (Bloomberg)، در جریان رویداد MinnMax، به بیان صحبت‌هایی در رابطه با گزارش اخیرش (همان گزارش ساخت بسته‌ی الحاقی برای عنوان The Last of Us Part 2) پرداخت و گفت:

یقین دارم که در یک بازه‌ی زمانی، ناتی داگ به ساخت بسته‌ی الحاقی فکر می‌کرد. اما فکر نمی‌کنم که این اتفاق رخ داده باشد.

مشخص نیست که این فرآیند توسعه چقدر به طول انجامیده است (یا اینکه اصلا شروع شده است یا خیر). البته جیسون شرایر این را هم پذیرفت که ممکن است تصمیم ناتی داگ در آینده تغییر کند؛ هرچند، به نظر می‌رسد اگر ناتی داگ علاقه‌ای به انتشار بسته‌ی الحاقی داشت، تا کنون باید آن را برای کنسول‌ نسل جدید سونی عرضه می‌کرد.

طبیعی است اگر این خبر به کام برخی از طرفداران The Last of Us Part 2 خوش نیاید، مخصوصا وقتی به این موضوع فکر می‌کنند که عنوان The Last of Us، توانست بسته‌ی الحاقی خود را حدودا یک سال پس از تاریخ عرضه‌اش دریافت کند. این بسته‌ی الحاقی که The Last of Us: Left Behind نام داشت، ادامه‌ی ماجراهای الی (Ellie) و دوستش رایلی (Riley) را روایت می‌کرد و اتفاقات آن، زمانی که الی متوجه مصونیت خود نسبت به عفونت Cordyceps شد، به پایان رسید. این بسته‌ی الحاقی، پیوستی زیبا و احساسی به بازی بود که با ورود بیشتر به سرگذشت الی، او را به شخصیت دوست‌داشتنی فعلی تبدیل کرد.

حال انتشار یک بسته‌ی الحاقی برای The Last of Us Part 2 هم میتواند شرایط مشابهی را ایجاد کند. از همان ابتدا، ارائه‌ی محتوای بیشتر برای این عنوان، یکی از درخواست‌های عمده‌ی طرفداران بوده است. با توجه به اینکه شخصیت تامی (Tommy) بسیار مورد توجه بازی‌بازان قرار گرفته است، بسیاری به تجربه‌ی داستان‌های بیشتری از زندگی او، علاقه‌مند هستند. حتی برخی از طرفداران بازی، درخواست‌های ملتمسانه‌ای را از ناتی داگ برای ساخت یک بسته‌ی الحاقی در رابطه با او داشته‌اند. متاسفانه، واضح است که فعلا از بسته‌ی الحاقی The Last of Us Part 2 خبری نیست. هرچند، اگر خوش‌بین باشیم، می‌توان امید زیادی به ساخت یک بخش چندنفره برای این بازی داشت. در نتیجه، اگر از طرفداران The Last of Us Part 2 هستید، همچنان به انتشار یک بسته‌ی الحاقی برای آن امیدوار باشید.

29
5

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید