اطلاعاتی از ویژگی‌های دشمنان گرگینه در Resident Evil Village منتشر شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱

شاید کمبود تنوع دشمنان در بازی Resident Evil 7 یکی از ایرادهای آن باشد، اما ظاهراً این مسئله در Resident Evil Village وجود ندارد. گرگینه‌ها یکی از دشمنان موجود در این بازی به شمار می‌روند و به‌تازگی اطلاعاتی از آن‌ها منتشر شده است.

دشمنان گرگینه‌ی موجود در Resident Evil Village به نام Lycan شناخته می‌شوند. این گونه از دشمنان بسته به موقعیتی که در آن قرار دارید، می‌توانند به طرق مختلف رفتار کنند؛ بنابراین باید برای هر واکنشی آماده باشید. Lycanها سریع و قوی هستند و می‌توانند پرش‌هایی با ارتفاع بالا انجام دهند و سریع‌تر از اغلب دشمنان موجود در سری Resident Evil عمل می‌کنند. آن‌ها قادر به بالا رفتن از ساختمان‌ها هستند. بنابراین اگر حتی در پشت بام قرار بگیرید، هنوز در امنیت نخواهید بود. حتی اگر به خانه‌ای وارد شوید، آن‌ها نیز می‌توانند برای وارد شدن به خانه تلاش کنند. ایتن می‌تواند برای محافظت از خود در برابر Lycan، در و پنجره خانه‌ها را مسدود کند، اما آن‌ها قادر به شکستن هر چیزی هستند و بنابراین این یک چالش برای بازی‌بازان خواهد بود.

کپ‌کام (Capcom) اشاره کرده است که Lycanها برای نشان قدرت در بازی Resident Evil Village طراحی شده‌اند و این امر نشان می‌دهد که آن‌ها چگونه می‌توانند به سرعت عمل کرده و از ساختمان‌ها و سازه‌ها بالا بروند. در قسمتی از بازی، ایتن نزدیک به یک چرخ دستی قرار دارد و در یک مزرعه‌ی گندم احاطه شده است و Lycanها به آنجا وارد می‌شوند. بازی‌بازان تنها از طریق صدای ایجاد شده از عبور آن‌ها در مزارع، متوجه حضورشان شوند. بازی‌بازان در این بخش باید تصمیم بگیرند که چگونه می‌خواهند این وضعیت را حل کنند. شما می‌توانید به طور مستقیم به Lycanها حمله کنید و یا این‌که منتظر باشید تا به شما برسند.

بخشی از بازی Resident Evil Village از عنوان Resident Evil 4 الهام پذیرفته است. بخشی از این بازی، به مبارزه‌ی بخش افتتاحیه در دهکده‌ی Resident Evil 4 شباهت دارد. بازی‌باز در یک محیط باز توسط گروهی از Lycanها محاصره می‌شود و آن‌ها تنها پس از به صدا درآوردن زنگ به عقب می‌روند. در همین حال، Lycanها قادر به رفتارهای غیرتهاجمی نیز هستند. آن‌ها موقعی که تنها هستند، عملکرد و رفتار متفاوتی را نسبت به زمانی که در جمع قرار دارند، نشان می‌دهند و می‌توانند استراتژی‌های مختلفی را اتخاذ کنند. به عنوان مثال، Lycanها می‌توانند در نقاط بهتری قرار بگیرند و منتظر بمانند تا شما به آن‌ها نزدیک شوید. همچنین می‌توانند در داخل بوته‌ها پنهان شوند و به شما حمله کنند.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین قرار است در رویداد جدید Resident Evil Showcase که در بامداد جمعه برگزار خواهد شد، نمایش تازه‌ای از این بازی ارائه شود.

23
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید