تریلر جدیدی از بازی MediEvil Remake منتشر شد

۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

کمتر از یک هفته تا انتشار بازی مورد انتظار MediEvil Remake فاصله داریم و اکنون در راستای انتشار لیست جامع تروفی و اچیومنت‌های آن، تریلر جدیدی نیز از این بازی منتشر شده است که در ادامه به تماشای آن خواهیم پرداخت.

جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی MediEvil Remake، ویدئوی Bonehead Guid to Gallowmere نام داشته و بر مبارزات این بازی تمرکز می‌کند. پس از آموختن اهمیت استفاده از سپر و دوربین مربوط به شخصیت سر دن (Sir Dan)، اکنون نوبت به ضربات وی و آسیب‌ رساندن به دشمنان رسیده است. این شخصیت می‌تواند از شمشیرهای مختلف، چماق و چکش در مبارزات این بازی استفاده کند و هر کدام از این سلاح‌ها، ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارا هستند. به عنوان مثال: از شمشیرها می‌توانید به عنوان حملات چرخشی استفاده کرده و تعداد زیادی از دشمنان را هم‌زمان به قتل رسانید. همچنین چکش‌ها نیز ضرباتی کوبنده را به دشمنان وارد می‌کنند و سلاح‌های دورزنی مانند تیر و کمان نیز دشمان را از راه دور مغلوب خواهند کرد. به علاوه، در بدترین حالت می‌توانید از دستان اسکلیتی سر دن استفاده کرده و دشمنان را با مشت‌های محکم وی، مغلوب نمایید. لازم به ذکر است که برخی از دشمنان نیز می‌توانند از حواس‌پرتی بازی‌بازان استفاده کرده و روح سر دن را به تصاحب خود در آورند.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی MediEvil Remake قرار است در تاریخ جمعه، ۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. شما می‌توانید لیست جامع تروفی و اچیومنت‌های این بازی را از نشانی قرار گرفته مشاهده کنید. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید