در حال حاضر بازی MediEvil 2 Remake در دست توسعه قرار ندارد

۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

نسل هشتم، نسلی بود که شرکت سونی بسیاری از بازی‌های محبوب خود را از کنسول پلی‌استیشن ۱ به کنسول پلی‌استیشن ۴ آورد و جانی دوباره به این بازی‌ها بخشید. از جمله این بازی‌ها می‌توان به سری Crash Bandicoot، Spyro The Dragon و MediEvil اشاره کرد که هر کدام طرفداران زیادی را در بین بازی‌بازان مختلف دارند. اما برخلاف دو باز‌سازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و Spyro Reignited Trilogy، بازی MediEvil Remake نتوانست عملکرد چندان خوبی را از خود به جای بگذارد و ساخته شدن نسخه‌ی بعدی آن، در هاله‌ای از ابهام به سر می‌برد.

در هر صورت، بسیاری از طرفداران خواستار ساخته شدن بازی MediEvil 2 Remake هستند و همچنین ماه گذشته نیز شایعاتی منتشر شد که خبر از ساخته شدن این بازی می‌دادند. اما متاسفانه به نظر می‌رسد که این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و ادامه‌ دادن این سری در حال حاضر در برنامه‌های سازندگان نیست.

به تازگی تهیه‌کننده‌ی استودیوی آدر اوشن امریویل (Other Ocean Emeryville) در پاسخ به طرفداران گفت که این استودیو در حال حاضر برنامه‌ای برای کار کردن بر‌روی MediEvil 2 Remake ندارد،‌ اما بسیار خوشحال خواهند شد که زمانی در آینده بر‌روی این سری کار کنند و برنامه‌های بلندپروازانه‌ای را برای این سری دارند.

امیدواریم که شرکت سونی در پاسخ به خواسته‌ی طرفداران مبنی بر ساخته شدن بازی MedilEvil 2 Remake پاسخ دقیقی را ارائه کند و البته، اگر قرار باشد این بازی ساخته شود، به احتمال خیلی زیاد شاهد انتشار آن بر‌روی کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید