حجم بازی MediEvil مشخص شد

۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی جذاب MediEvil که در زورهای اخیر اطلاعات زیادی از این عنوان را در دسترس هواداران قرار داده بودند، امروز هم خبری از حجم آن را منتشر کردند. همچنین یک به‌روزرسانی در روز نخست انتشار این بازی عرضه می‌شود که جزئیات بیشتر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

همان‌طور که در جریان هستید، MediEvil از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که در گذشته برروی کنسول پلی‌استیشن ۱ منتشر شده بود. به دلیل استقبال خوب بازی‌بازان و تجدید خاطرات، تنها چند روز دیگر شاهد نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی به صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ خواهیم بود. بدیهی است که این نسخه با کیفیت و مراحل بیشتر در دسترس قرار خواهد گرفت. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید جدیدترین تریلر آن را از طریق این نشانی تماشا و دریافت کنید.

طبق اخبار جدیدی که سازندگان MediEvil منتشر کردند، مطلع شدیم که حجم مورد نیاز برای دریافت این نسخه تقریبا ۲۲ گیگابایت خواهد بود. بازی‌بازان و دوست‌داران این بازی نیز توقع این مقدار را داشته‌اند. ضمنا همان روز عرضه‌ی بازی، دریافت یک به‌روزرسانی با حجم ۱۵ گیگابایت هم برای آن امکان‌پذیر خواهد بود. MediEvil در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار می‌گیرد. در صورت دریافت اخبار دیگر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید