ظاهری جدید، مشکلاتی قدیمی | نقدها و نمرات بازی MediEvil

۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

بالاخره نقدها و نمرات بازی MediEvil منتشر شدند و ما نیز تلاش کردیم تا کامل‌ترین لیست نقدهای این بازی را برای شما گردآوری کنیم. در ادامه با گیمفا و نمرات بازی MediEvil همراه باشید.

بازی MediEvil یکی از عناوین قدیمی و البته محبوب پلی‌استیشن محسوب می‌شود که اکنون استودیوی سازنده‌ی آن، کاملا شروع به بازسازی MediEvil کرد و از اساس و پایه دوباره این عنوان را تولید کرد. در بازی شاهد گیم‌پلی کلاسیک MediEvil ولی با گرافیکی خیره‌کننده و با رزولوشن ۴K هستیم. نمرات بازی چندان بالا نیستند ولی از یک بازسازی عنوان قدیمی که قصد ندارد تا سر و صدای زیادی به پا کند نیز انتظار چندانی نداشتیم. در ادامه با نقدهای این بازی همراه باشید.

۹٫۵/۱۰ :PlayStation Universe

این بازی بالاخره راه خود را از پلی‌استیشن ۱ به پلی‌استیشن ۴ باز کرد و دقیقا همان عنوانی است که بازی‌بازان منتظرش بودند. گیم‌پلی بازی با این که قدیمی است ولی فوق‌العاده عمل کرده و تنها نکته‌ی منفی آن را می‌توان زاویه‌ی نامناسب دوربین در بعضی مبارزات دانست.

۸٫۲/۱۰ :Wccftech

این بازی نشان داد که می‌توانیم یک بازی را به عنوان بازسازی، از اول تا آخر و از پایه و اساس دوباره طراحی کنیم، ولی در عین حال حس نوستالژی بازی را نیز در آن حفظ کنیم.

۸/۱۰ :Game Rant

بازی مذکور به نسخه‌ی اصلی کاملا پایبند است و در عین حال، تجربه‌ای لذت‌بخش‌تر را ارائه می‌دهد. هنوز هم راه‌های مختلفی برای تیم توسعه‌دهنده وجود داشت تا این بازی را بهتر کنند، ولی عنوانی که هم‌اکنون نیز در اختیار ما قرار دارد، عالی است.

۸/۱۰ :Twinfinite

این بازی یک عنوان عالی و نوستالژی، با کیفیت بصری و صداگذاری بهبودیافته نسبت به نسخه‌ی اصلی محسوب می‌شود. گیم‌پلی بازی همانند نسخه‌ی کلاسیک است ولی کیفیت بصری آن به شدت بهبودیافته است. این تغییرات در اکثر موارد خوب و در جهت مثبت هستند، ولی در بعضی موارد نیز شاهد نکات منفی این مورد هستیم.

۶٫۵/۱۰ :IGN

این بازی در به‌روز کردن یک عنوان نوستالژی کاملا موفق عمل کرده است، ولی در بعضی مکانیک‌های مختلف و گیم‌پلی، این بازی همچنان در مقایسه با دیگر بازسازی‌های نسل هشتم حرفی برای گفتن ندارد.

۶/۱۰ :Push Square

این بازی همان نسخه‌ی بازسازی شده‌ای است که بازی‌بازان منتظرش هستند. با این حال، موارد منفی نسخه‌ی اصلی نیز با این بازسازی، بازگشته‌اند. از میان آنان می‌توان به گیم‌پلی قدیمی و مشکلات دوربین بازی اشاره کرد. اگر از هوادران این بازی یا عناوین نوستالژی هستید یا این که می‌خواهید یک بازی ترسناک را در نزدیکی هالووین تجربه کنید، این عنوان بهترین انتخاب برای شما است.

همان‌طور که در جریان هستید، MediEvil از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که در گذشته برروی کنسول پلی‌استیشن ۱ منتشر شده بود. به دلیل استقبال خوب بازی‌بازان و تجدید خاطرات، MediEvil در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید