تریلر جدید بازی MediEvil Remake به بازخوردهای مثبت آن می‌پردازد

۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

بازی مورد انتظار MediEvil Remake به تازگی عرضه شد و هم‌زمان با انتشار آن، منتقدین و وب‌سایت‌های رسمی در سراسر جهان، بازخوردهای خود را نسبت به این عنوان ارائه کردند. اکنون تریلر جدیدی نیز از این بازی منتشر شده است که به بازخوردهای مثبت آن می‌پردازد.

بازی MediEvil Remake به نوعی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان خاطره‌انگیز MediEvil محسوب می‌شود که در سال ۱۹۹۸ و برروی کنسول پلی‌استیشن ۱ عرضه شد. استودیوی آدراوشن (Other Ocean)، توسعه‌دهنده‌ی این نسخه‌ی بازسازی شده، محیط‌های آشنا و موسیقی خاطره‌انگیز این بازی را به شکلی نوین احیا کرده و بازی‌بازان جدید را نیز با قرار دادن آن‌ها در نقش شخصیت سر دن (Sir Dan)، به ماجراجویی‌های شگفت‌انگیزی فرا می‌خواند. همچنین چالش‌های فراوانی نیز در این بازی گنجانده شده و بازی‌بازان می‌توانند با پیشروی در آن، سلاح و توانایی‌های خود را ارتقا دهند.

اما از این موضوعات که بگزریم، تریلر منتشر شده به زیبایی بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی آن را با موسیقی زیبایی در آمیخته و در کنار آن‌ها، بازخوردهای مثبت منتقدین را به تصویر می‌کشد. بدون توضیح اضافه‌ای، شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می‌کنیم:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی MediEvil Remake در حال حاضر به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید لیست جامع تروفی و اچیومنت‌های این بازی را از نشانی قرار گرفته مشاهده کنید. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید