تریلر زمان عرضه‌ی بازی MediEvil Remake منتشر شد

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

سرانجام امروز بازی مورد انتظار MediEvil Remake به صورت جهانی در دسترس قرار گرفت و در همین راستا، تریلر زمان عرضه‌ی آن منتشر شده است که در ادامه به تماشای آن خواهیم پرداخت.

بازی MediEvil Remake که توسط استودیوی آدراوشن (Other Ocean) توسعه یافته است، به نوعی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی MediEvil محسوب شده و بازی‌بازان را در نقش شخصیتی اسکلیتی به نام سر دن (Sir Dan) قرار می‌دهد. شما در این بازی به ماجراجویی شگفت‌انگیزی در دنیایی زیبا، به همراه سبک هنری منحصر به فردی فرا خوانده می‌شوید. لازم به اشاره است که این بازی با برخورداری از نکات مثبت بسیاری، نتوانست تحسین منتقدین را برانگیزد و اکثر منتقدین، گیم‌پلی سطحی و تغییرنیافته‌ی آن را نکته‌ی منفی این بازی می‌پندارند.

تریلر منتشر شده نیز به رسم اکثر تریلرهای زمان عرضه، بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی و داستان این بازی را به نمایش می‌گذارد و سعی دارد تا بازی‌بازان بیشتری را جذب این عنوان کند.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی MediEvil Remake در حال حاضر به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید لیست جامع تروفی و اچیومنت‌های این بازی را از نشانی قرار گرفته مشاهده کنید. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید