شایعه: بازی MediEvil 2 Remake در دست توسعه قرار دارد

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

به نظر می‌رسد اندرو بارناباس (Andrew Baranabas)، آهنگ‌ساز بازی MediEvil Remake، در شبکه‌ی اجتماعی توییتر  به ساخت بازی MediEvil 2 Remake اشاره کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بازی MediEvil Remake سال گذشته‌ی میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و از نظر فروش نیز عملکرد نسبتاً موفقی داشت؛ حداقل این عنوان در اروپا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. همین امر مطمئنا احتمال ساخت یا بازسازی نسخه‌ی دیگری از این مجموعه را امکان پذیر می‌سازد. توییت‌های جدید اندرو بارناباس (Andrew Baranabas)، آهنگ‌ساز بازی MediEvil Remake، این احتمالا را پررنگ‌تر ساخته است.

ماجرا از این قرار است که طی روزهای گذشته یکی از صفحات مربوط به بازی MediEvil با نام SaveMediEvil در توییتر، توییت ساده‌ای را منتشر کرده که در آن تنها عدد ۲ را نوشته بود و به نوعی به ساخت یا بازسازی نسخه‌ی دوم از سری MediEvil اشاره داشت. اندرو بارناباس در پاسخ به توییت وی نوشت ” حقیقتا….”. ماجرا وقتی جالب می‌شود که توییت دیگری را باهم بررسی کنیم. کاربر دیگری در پاسخ به تویبت اولیه نوشت:

 بازی MediEvil Remake فروش خوبی نداشت و بعید است که آن‌ها نسخه‌ی دیگری را بازسازی کنند

پاسخ آقای بارناباس به این توییت در نوع خود جالب بود:

عذر می‌خوام ولی شما در اشتباهید

احتمالا منظور آقای بارناباس به قسمت اول توییت یعنی ” بازی MediEvil Remake فروش خوبی نداشت” بود اما اگر توییت نخست آقای بارناباس را نیز در نظر بگیریم، ایشان در واقع به نوعی به بازسازی نسخه‌ی دوم این سری اشاره داشتند و این طور به نظر می‌رسد که بازی MediEvil 2 Remake در دست ساخت قرار دارد و یا مراحل ساخت آن آغاز شده است.

اما در این صورت پلتفرم‌ مقصد این بازی چه خواهد بود؛ پلی‌استیشن ۴ یا پلی‌استیشن ۵؟ در شرایط فعلی هر دو گزینه بسیار منطقی به نظر می‌رسند. با توجه به اینکه سونی اخیرا پروژه‌ی بازسازی بازی‌های قدیمی و کمتر شناخته‌ شده‌ی خود به مانند LocoRoco و Patapon را در پیش گرفته است، بنابراین انتشار بازی MediEvil 2 Remake در آینده‌ای نزدیک دور از ذهن نیست.

بازی MediEvil Remake در حال حاضر به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید فهرست جامع تروفی‌های این بازی را از این نشانی مشاهده کنید. همچنین قادر هستید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید