شایعه: باندای نامکو در حال ساخت نسخه جدید Super Smash Bros برای کنسول NX است

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۵

به نظر می‌رسد هر چه بیشتر از آغاز سال 2016 میلادی می‌گذرد، شاهد انتشار شایعات عجیب‌تری راجع به جدیدترین کنسول کمپانی نیتندو، یعنی NX هستیم. امروز نیز شایعات دیگری راجع به ساخت یک عنوان جدید در سری Super Smash Bros برای کنسول مذکور در فضای مجازی منتشر شده است و طبق شایعه منتشر شده کمپانی باندای نامکو  وظیفه ساخت آن را بر عهده دارد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این شایعه توسط کاربر Dr. Serkan Toto در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است. شخصی که قبلا نیز دارای منابع معتبری در نیتندو به خصوص در بخش موبایل این کمپانی بوده است. در حالی که وجود عنوانی از سری Super Smash Bros در کنسول نیتندو اتفاق چندان عجیبی نیست، نکته جالب شایعه، انتشار احتمالی این عنوان در سال جاری میلادی است. به عبارت دیگر در صورت حقیقت داشتن شایعه می‌توان منتظر انتشار کنسول بعدی نیتندو در سال جاری بود:

نباندای نامکو در حال ساخت و توسعه چندین عنوان NX است. Smash Bros قرار است یکی از عناوین هنگام عرضه NX باشد. هنوز در رابطه با تاریخ انتشار آن مطمئن نیستم.
— Dr. Serkan Toto (@serkantoto) January 28, 2016

وی مدتی بعد توییت زیر را منتشر کرد:

در ادامه توییت قبلی: من نشنیده ام که این Smash Bros یک عنوان کاملا جدید است یا خیر. جدا از این مورد، منبع قابل اطمینان است.
— Dr. Serkan Toto (@serkantoto) January 28, 2016

Toto اظهار دارد که منبع این شایعه بسیار قابل اطمینان بوده و در غیر این صورت وی شایعه را توییت نمی‌کرده است. با این حال این اواخر شاهد انتشار شایعاتی فراوانی در خصوص NX بوده‌ایم و نمی‌توان این شایعات را رد یا تایید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Agripa گفت:

  نمیدونم چرا هر وقت اسم نامکو رو میشنوم یاد نسل پنجم کنسولا می افتم اهههه چه قد زود گذشت انصافا کمپانی دوست داشتنیه خدا کنه همین طور ادامه بده و به عاقبت کونامی دچار نشه. همینایی که الان دارن از کونامی بد میگن هموتایی هستن که یکی دو نسل قبل به اسمش قسم میخوردن Wink

  0
  0
 • MDM گفت:

  من به کنسول جدید نینتندو خیلی امید دارم ..منتظر اینم که نینتندو دوباره با نوآوری هاش مارو غافل گیر کنه
  البته کنسول wii U اصلا انتظارات رو برآورده نکرد…..

  0
  0