بخش‌هایی از گیم‌پلی اولیه‌ی نسخه‌ی بعدی Need For Speed لو رفت

۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

گیم‌پلی جدید منتشر شده رسمی نیست و طبق چیزی که می‌بینیم، بازی در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. به نظر می‌رسد این گیم‌پلی برای بازی Need For Speed باشد که در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

با اعلام الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، بازی بعدی سری محبوب Need For Speed توسط Criterion Games ساخته خواهد شد. این بازی برای کنسول‌های نسل بعد و در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. به جز تصاویری که در رویداد EA Play اخیر از آن دیدیم، اطلاعات دیگری از بازی در دسترس نیست. اما اخیرا گیم‌پلی یک بازی مسابقه‌ای که در مراحل اولیه ساخت قرار دارد لو رفته است و به نظر می‌رسد که این فیلم از بازی Need For Speed گرفته شده باشد‌.

هنوز هیچ چیزی تایید یا رد نشده و به خاطر ابتدایی بودن بازی، نمی‌توان اطلاعات چندانی از آن دریافت کرد. یکی از این نکات، جهان‌باز بودن بازی است. بر اساس گیم‌پلی لو رفته، بازی‌بازان می‌توانند آزادانه در محیط بازی به رانندگی بپردازند که چیز جدیدی نیست. نکته‌ی دیگر محیط شهری بازی است. البته ممکن است فضاهای دیگری هم برای این بازی در نظر گرفته شده باشد. همان‌طور که گفتیم این گیم‌پلی مراحل بسیار ابتدایی توسعه بازی است، پس گرافیک و فیزیک آن به هیچ وجه نهایی نیستند.

با وجود پیشرفت‌های گوست گیمز (Ghost Games) در ساخت بازی Need For Speed Heat، الکترونیک آرتس تصمیم به برگرداندن بازی به سازنده‌ی‌ قبلی آن گرفت. در صورت تمایل می‌توانید مقاله‌ی مربوط به این اتفاق را از این لینک مطالعه کنید. هنوز هیچ بازه‌ی زمانی برای انتشار نسخه‌ی بعدی این سری اعلام نشده است؛ اما به احتمال زیاد برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس منتشر خواهد شد. در انتها می‌توانید گیم‌پلی لو رفته را تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید