شایعه: بسته‌ی الحاقی بازی Far Cry 6 دشمنان قدیمی را برمی‌گرداند

16 دی 1399 - 13:51
بازی Far Cry 6

بر اساس شایعات، بازی Far Cry 6 شامل چند بسته‌ی الحاقی خواهد شد که شخصیت‌های محبوبی از بازی‌های قبلی را بازمی‌گردانند.

بازی Far Cry 6 یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود. به تازگی شایعاتی منتشر شده که هیجان طرفداران را بیشتر از قبل می‌کند. بر اساس این شایعات، بازی Far Cry 6 شامل بسته‌های الحاقی (DLC) خواهد بود که شخصیت‌های محبوب بازی‌های قبلی را به بازی جدید می‌آورند. گفته می‌شود که Vaas، Pagan Min و Father به صورت محتوای اضافه برای بازی در دسترس قرار خواهند گرفت. نکته‌ی جالب این جاست که این شخصیت‌ها قابل بازی خواهند بود.

مانند همه‌ی شایعات دیگر، نمی‌توانیم به این مورد هم اطمینان کنیم. در ادامه می‌توانید فهرستی از اطلاعات منتشر شده از زبان ناشرشان را مشاهده کنید:

  • چند بسته‌ی الحاقی منتشر خواهد شد، هنوز تعداد آن‌ها را نمی‌دانم.
  • این بسته‌ها شخصیت‌های منفی قبلی را قابل بازی می‌کنند.
  • شخصیت‌هایی که می‌دانم به بازی اضافه خواهند شد، Vaas از نسخه‌ی ۳، Pagan Min شخصیت منفی نسخه‌ی چهارم و Father از نسخه‌ی ۵ هستند.
  • این تقریبا تمام اطلاعات من بود. البته این را می‌توانم تایید کنم که بازی Far Cry 6 در ماه آوریل منتشر خواهد شد. البته نه روز ۳۰ این ماه.

همان‌طور که در مورد آخر می‌بینید، این فرد هم ماه آوریل را زمان انتشار بازی اعلام کرده است. کمی پیش شایعه‌ای منتشر شد که بازی Far Cry 6 در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. فرد مورد نظر ما تاریخ ۳۰ آوریل را منتفی می‌داند اما همچنان انتشار بازی در همین ماه را تایید میکند.

بازی Far Cry 6 در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در دست توسعه قرار دارد.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید