ممکن است نقشه‌ی جدید بازی Call of Duty: Warzone در رشته کوه اورال باشد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴

جستجو در فایل‌های مختلف نشان می‌دهد که احتمالا به‌ زودی نقشه‌ی جدیدی به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد. برخی از این فایل‌ها به نقشه‌های بازی Black Ops Cold War اشاره دارند.

کمی پیش نقشه‌ی Rebirth Island به بازی Call of Duty: Warzone اضافه شد. با این حال طرفداران به دنبال نقشه‌ی بعدی این بتل رویال محبوب هستند. برخی کاربران ادعا می‌کنند بعد از جستجو در فایل‌های بازی و نقشه‌های فعلی، نقشه‌ی بعدی بازی را پیدا کرده‌اند. هیجان و اشتیاق بالای بازی‌بازان برای پیدا کردن نقشه‌ی بعدی با وجود گذشت زمان اندکی از معرفی Rebirth Island کمی عجیب است.

شایعات منتشر شده بیشتر درباره‌ی دو نقشه‌ی بازی Black Ops Cold War هستند: Ruka و Slope. هردوی این نقشه‌ها در رشته کوه اورال قرار گرفته‌اند. نکته اینجاست که بررسی حجم فایل‌های جدید نشان می‌دهد با چیزی بسیار بزرگ‌تر از این نقشه‌ها مواجه خواهیم شد.

دیتاماینرها (Dataminer) با جستجو در فایل‌های بازی به اسامی “wz_forest” و “wz_ski_slope” رسیده‌اند. بسیاری اعتقاد دارند که این اسامی به نقشه‌ی جدید بازی Call of Duty: Warzone اشاره دارند. نکته‌ی دیگری که به آن اشاره می‌شود، حالت Fireteam است. نقشه‌های این حالت بزرگ‌تر از سایر نقشه‌ها هستند و تا ۴۰ بازیکن را در خود جای می‌دهند. Ruka و Slope هم در این حالت بازی در دسترس هستند. در صورت ترکیب این نقشه‌ها، می‌توان به راحتی شرایط را برای حالت بتل رویال فراهم کرد.

چیز دیگری که باعث تقویت حدس‌ها می‌شود، استفاده‌ی حالت Fireteam از برخی مکانیک‌های Warzone است. ورود با چتر نجات، علامت گذاری نقشه، صفحه‌های ضد گلوله (Armor Plate)، لوت کردن و زخمی شدن از موارد مشابه هستند. به نظر می‌رسد شرایط برای حالت بتل رویال کاملا محیا است.

ارتباط زیادی بین بخش‌های مختلف Call of Duty: Warzone و Black Ops Cold War وجود دارد. با اشتراک سلاح‌ها، امتیازات و وسایل نقلیه می‌توان یک تجربه‌ی بتل رویال خوب و کمی متفاوت از قبل ارائه کرد.

در نهایت به این نکته اشاره می‌کنم که این موارد تماما شایعه هستند و هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است. ممکن است در ماه مارس و به مناسبت یک ساله شدن بازی Call of Duty: Warzone شاهد یک به‌روزرسانی بسیار بزرگ باشیم. فعلا تنها راه پیش‌رو صبر است.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید