شایعه: نسخه‌ی جدید بازی SOCOM به‌زودی برای پلی‌استیشن ۵ معرفی خواهد شد

PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

به گفته‌ی یکی از افشاکنندگان، نسخه‌ی جدید بازی SOCOM در حال توسعه است. این بازی به صورت اختصاصی برای پلی‌استیشن ۵ ساخته شده و ممکن است در رویداد State of Play همین هفته شاهد معرفی آن باشیم. این افشاکننده قبلا هم اطلاعاتی از State of Play منتشر کرده بود.

احتمالا سونی یک بازی دیگر به لیست بازی‌های اختصاصی پلی‌استیشن ۵ اضافه کند. عنوان جدید در کنار بازی‌هایی مثل Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و Horizon Forbidden West قرار می‌گیرد که در ماه ژوئن و طی رویداد رونمایی از کنسول جدید معرفی شدند.

بر اساس اطلاعات یک افشاکننده، نسخه‌ی جدید SOCOM به زودی معرفی خواهد شد. این فرد روش جالبی برای کار خود انتخاب کرده است. او حروف مختلفی را به صورت بزرگ در میان کلمات مختلف نوشته است تا کاملا واضح و قابل تشخیص باشند. با کنار هم گذاشتن این حروف، به SOCOM می‌رسیم. به این ترتیب شایعات مختلف در رابطه با این بازی شوتر بالا گرفتند.

دلیل این‌که طرفداران به این شایعه اطمینان دارند، صحبت‌های قبلی این افشاکننده است. او قبلا اعلام کرده بود که دوشنبه ۱۳ مرداد (۳ آگست ۲۰۲۰)، زمان رویداد جدید State of Play اعلام خواهد شد و همین اتفاق هم افتاد. او همچین اعلام کرد که این رویداد با رویدادهای قبلی متفاوت است و خبری از اعلام قیمت و زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ نخواهد بود. سونی هم کمی پیش اعلام کرد که معرفی بزرگی در این رویداد نخواهد داشت؛ پس می‌توان به این افشاکننده اعتماد کرد.

علاوه‌بر این موارد، به گفته‌ی این افشاکننده باید منتظر محتوای اختصاصی جدیدی باشیم که بحث و جدل زیادی به‌وجود می‌آورد و همه‌ی این اتفاقات طی چند روز پیش‌رو می‌افتند.

این اولین باری نیست که شایعاتی از بازی SOCOM منتشر می‌شود. نوامبر سال ۲۰۱۹ هم شایعاتی منتشر شد که این بازی توسط گوریلا گیمز (Guerrilla Games) به صورت اختصاصی برای پلی‌استیشن ۵ ساخته شده است. این شایعات به خاطر لیست مشاغل مورد نیاز این استودیو ایجاد شده بودند.

هنوز شایعات زیادی درباره‌ی بازی‌های اختصاصی پلی‌استیشن ۵ وجود دارند. به احتمال زیاد به زودی شاهد معرفی بازی‌های جدید از سوی سونی خواهیم بدد؛ اما این‌که عنوان SOCOM در این بین باشد، هنوز معلوم نیست.

12345678910(18 رای, میانگین آرا 8٫89 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید