ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Rage 2

Rage 2

پلتفرم ها PS4PCXbox One
-
12345678910(6 رای, میانگین آرا 9٫83 از 10 )
Loading...
تاریخ انتشار: 2019-05-14
(-)
سبک بازی: FPS
سازنده بازی: Avalanche Studios
ناشر بازی: Bethesda

تریلری ۱۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Rage 2 منتشر شد

تریلری ۱۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Rage 2 منتشر شد تریلر

شرکت بتسدا (Bethesda) تریلری ۹ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Rage 2 منتشر کرده است که به نمایش نسخه‌ی Pre-Beta بازی می‌پردازد.

ویدئوهای جدیدی از گیم‌پلی بازی RAGE 2 منتشر شد

ویدئوهای جدیدی از گیم‌پلی بازی RAGE 2 منتشر شد تریلر

در کنار انتشار تصویری تلفیقی از دو بازی RAGE 2 و Far Cry New Dawn به واسطه‌ی شباهت‌های این دو عنوان، شرکت بتسدا (Bethesda) و استودیوی id Software وعده‌ دادند که به زودی تریلرهای جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر خواهد شد.

سازندگان Rage 2 با انتشار تصویری نسبت به Far Cry: New Dawn واکنش نشان دادند

سازندگان Rage 2 با انتشار تصویری نسبت به Far Cry: New Dawn واکنش نشان دادند تصاویر

اگرچه دو بازی Far Cry: New Dawn و Rage 2 با فاصله‌ی زمانی نسبتا زیادی از یکدیگر عرضه می‌شوند اما این موضوع باعث نشده است تا بازی‌بازان دست از مقایسه آن‌ها بردارند؛ هردوی این بازی‌ها در محیطی آخرالزمانی به وقوع می‌پیوندند و شاید بارزترین وجه اشتراک آن‌‌ها، استفاده از رنگ صورتی برای نشان دادن چهره‌ای متفاوت از آخرالزمان باشد. حال به تازگی شرکت بتسدا …

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Rage 2 منتشر شد

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Rage 2 منتشر شد تریلر

همان‌طور که در جریان هستید، طی چند روز گذشته تریلری از بازی Rage 2، ساخت استودیوی بزرگ اولانچ (Avalanche) منتشر شد که توجه بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کرد. حال این استودیو امروز با ارائه‌ی تریلری ۱۵ دقیقه‌ای، برای باری دیگر از گیم‌پلی این عنوان رونمایی کرده و اطلاعات زیادی را در اختیار بازی‌بازان و طرفداران قرار داده است. با ما در …

تریلر جدیدی از بازی Rage 2 منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Rage 2 منتشر شد اخبار بازی ها

دیگر زمان زیادی به سال نیو میلادی باقی نمانده و استودیو‌ها و شرکت‌های بازی‌سازی مختلف، هر کدام به روش‌های خاص و متفاوتی سال نوی میلادی را به بازی‌بازان تبریک گفته‌اند. از همین روی شرکت بتسدا نیز تصمیم گرفت تا به مناسبت جشن سال نوی میلادی، تریلر جدیدی را از بازی Rage 2 منتشر کند.

بازی Rage 2 برروی استیم منتشر نمی‌شود

بازی Rage 2 برروی استیم منتشر نمی‌شود اخبار بازی ها

به نظر می‌رسد که شرکت ولو (Valve) و پلتفرم استیم (Steam) در حال دسته و پنجه نرم کردن با مشکلاتی هستند؛ چراکه شرکت‌های بزرگ بسیاری در حال ترک این پلتفرم و رفتن به پلتفرم اختصاصی خود یا دیگر شرکت‌‌ها هستند. برای مثال می‌توان به شرکت اکتیویژن (Activision) که دیگر قصد فروش بازی Call of Duty برروی استیم را ندارد، اشاره کرد. همچنین شرکت اپیک گیمز (Epic G…

TGA 2018 | تریلر گیم‌پلی بازی RAGE 2 تاریخ انتشار آن را مشخص می‌کند

TGA 2018 | تریلر گیم‌پلی بازی RAGE 2 تاریخ انتشار آن را مشخص می‌کند تریلر

امروز مراسم TGA 2018 برگزار شد و البته نتوانست رضایت بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند. در این میان تریلر جدید نیز از بازی Rage 2 منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

تریلر جدید Rage 2 در شب اول مراسم TGA 2018 نمایش داده می‌شود

تریلر جدید Rage 2 در شب اول مراسم TGA 2018 نمایش داده می‌شود تریلر

اکنون بازی Rage 2 به یک عنوان برجسته تبدیل شده که می‌دانیم در مراسم TGA 2018 نمایش خیره کننده‌ای خواهد داشت. صفحه‌ی رسمی Rage 2 در توییتر، تریلر جدیدی را از این بازی منتشر کرد که در انتهای تریلر به بهترین بازی آخرالزمانی غرب وحشی اشاره شده است.

ویدئویی جدید از گیم‌پلی بازی Rage 2 منتشر شد

ویدئویی جدید از گیم‌پلی بازی Rage 2 منتشر شد تریلر

به تازگی ویدئویی جدید و طولانی از گیم‌پلی بازی Rage 2 منتشر شده است تا کاربران هرچه بیشتر بتوانند با این عنوان آشنا شوند.

بتسدا همچنان در حال بررسی نسخه نینتندو سوییچ Rage 2 است

بتسدا همچنان در حال بررسی نسخه نینتندو سوییچ Rage 2 است Nintendo Switch

اوایل این ماه مطلع شدیم که شرکت بتسدا در حال بررسی امکان پورت بازی Rage 2 برروی کنسول نینتندو سوییچ است. حال به تازگی آقای پیت هاینز (Pete Hines) توضیحات جدیدی را ارائه داده است.

Rage 2 فقط دارای بخش تک‌نفره است اما با محتویات مختلف پشتیبانی خواهد شد

Rage 2 فقط دارای بخش تک‌نفره است اما با محتویات مختلف پشتیبانی خواهد شد اخبار بازی ها

این روز‌ها کمتر بازی به چشم می‌خورد که دارای یک بخش تک‌نفره پر و پیمان باشد و تمام تمرکز سازندگان، فقط بر روی این مهم قرار بگیرد نه بخش چندنفره، حالت بتل رویال و غیره. Rage 2 برای هواداران بخش تک‌نفره عنوان مناسبی می‌تواند باشد اما پشتیبانی آن چطور خواهد بود؟ 

تمام نقشه Rage 2 از همان ابتدا کاملاً آزاد و قابل گردش خواهد بود

تمام نقشه Rage 2 از همان ابتدا کاملاً آزاد و قابل گردش خواهد بود اخبار بازی ها

حتماً تا به حال عناوین جهان باز زیادی را تجربه کرده‌اید که نقشه آن‌ها به تکه‌های کوچک تقسیم شده است و برای دسترسی به این مناطق، معمولاً باید خط داستانی بازی را دنبال کنید یا این‌که کار مشخصی را انجام دهید. اما این چیزی نیست که اولانچ (Avalanche) و اید سافتور (id Software) برای Rage 2 در نظر گرفته‌اند.

Rage 2 در زمان عرضه از مادها پشتیبانی نخواهد کرد + جزئیاتی از گیم‌پلی بازی

Rage 2 در زمان عرضه از مادها پشتیبانی نخواهد کرد + جزئیاتی از گیم‌پلی بازی اخبار بازی ها

عنوان در دست ساخت Rage 2، دومین عنوان در این سری است که توسط استودیوهای آی‌دی سافتور (id Software) و آوالانچ (Avalanche) توسعه می‌یابد. به تازگی مشخصی شده است که این بازی در زمان عرضه، از مادها پشتیبانی نخواهد کرد.

اید سافتور در حال بررسی امکان پورت Rage 2 برروی نینتندو سوییچ است

اید سافتور در حال بررسی امکان پورت Rage 2 برروی نینتندو سوییچ است Nintendo Switch

قطعاً خبر دارید که عنوان DOOM Eternal، جدید‌ترین ساخته اید سافتور (id Software)، برای عرضه برروی کنسول نینتندو سوییچ تائید شده است و مانند بازی DOOM 2016، استودیو پنیک باتن (Panic Button) وظیفه پورت این عنوان را برعهده خواهد گرفت. حال به نظر می‌رسد که پشتیبانی‌ بتسدا (Bethesda) از کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ همچنان ادامه دارد.

عنوان Rage 2 فاقد بخش چندنفره خواهد بود

عنوان Rage 2 فاقد بخش چندنفره خواهد بود اخبار بازی ها

در زمان معرفی عنوان Rage 2، استودیوی Id Software تایید کرده بود که این عنوان برروی بخش تک‌نفره تمرکز داشته و شامل محتوای چند نفره نخواهد بود. پس از نمایش این بازی در QuakeCon ، استودیوی سازنده بیان کرد که، اگرچه بازی شامل بخش چندنفره نخواهد بود، چندین بخش آنلاین و اجتماعی برای بازی در نظر گرفته شده است.

تریلر جدیدی از گیم‌پلی Rage 2 منتشر شد

تریلر جدیدی از گیم‌پلی Rage 2 منتشر شد تریلر

به تازگی در طی رویداد QuakeCon 2019، استودیو اولانچ (Avalanche Studios) و بتسدا (Bethesda) تریلر جدیدی از Rage 2 منتشر کردند که در آن شاهد نمایش بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی بازی هستیم.

E3 2018 | دانلود کامل تمامی کنفرانس‌ها – زیرنویس کنفرانس بتسدا اضافه شد

E3 2018 | دانلود کامل تمامی کنفرانس‌ها – زیرنویس کنفرانس بتسدا اضافه شد کنفرانس ها

درود بر شما همراهان همیشگی رسانه خبری-تحلیلی گیمفا. یک خرداد ماه و یک نمایشگاه E3 دیگر. طبق روال هرساله‌مان با پست دانلود کنفرانس‌های این رویداد بزرگ، نمایشگاه E3 2018 در خدمت شما هستیم. پس در گیمفا همراه ما باشید.

آوالانچ استودیوز: RAGE 2 دیوانه‌وار‌ترین چیزی است که تا به حال بازی کردید

آوالانچ استودیوز: RAGE 2 دیوانه‌وار‌ترین چیزی است که تا به حال بازی کردید اخبار بازی ها

با دیدن نمایش عنوان RAGE 2 در نمایشگاه E3 2018 مطمئن شده بودیم که این عنوان بسیار دیوانه‌وار خواهد بود و برای تأکید بیشتر بر این موضوع، آوالانچ استودیوز (Avalanche Studios) اعلام کرد که RAGE 2 دیوانه‌وار‌ترین چیزی است که تا به حال بازی کردید.

Rage 2 تمامی آنچه که در نسخه‌ی اول وعده داده شده بود را عملی خواهد کرد

Rage 2 تمامی آنچه که در نسخه‌ی اول وعده داده شده بود را عملی خواهد کرد اخبار بازی ها

یکی از اعضای تیم سازنده‌ی عنوان Rage 2 در جریان یک مصاحبه‌، از مشکلات نسخه‌ی اول و اینکه این تیم چه برنامه‌هایی برای عدم تکرار این اشتباهات در نسخه‌ی جدید دارند صحبت کرده است. سطح انتظارات از نسخه‌ی اولیه‌ی بازی Rage بسیار بالا بود. این عنوان، اولین بازی John Carmack و Id Software پس از سالها بود. این شرکت همان شرکتی بود که از سال ۱۹۹۰ با انتشار ع…

بی آب و علف، بی مزه!!! | تحلیل نمایش Rage 2 در E3 2018

بی آب و علف، بی مزه!!! | تحلیل نمایش Rage 2 در  E3 2018 پیش‌نمایش

انگار که همین دیروز بود ولی به طرز عجیبی حالا ۷ سال از عرضه عنوانی می گذرد که همه به موفقیتش ایمان داشتند و نیامده بسیاری می خواستند که آن را بپرستند. آن روز ها اسم جان کارمک که می آمد همه بدون استثنا به یاد روز های خوب گذشته و اولین روز های شوتر اول شخص می افتادند و همین سبب شده بود که همه انتظار یکی دیگر از آن عناوین انقلابی را داشته باشند. و برا…

عنوان Rage 2 نرخ فریم ۶۰ را برروی کنسول‌های میان نسلی هدف قرار می‌دهد

عنوان Rage 2 نرخ فریم ۶۰ را برروی کنسول‌های میان نسلی هدف قرار می‌دهد Xbox One X

اگر تصور شما این است که عنوان Rage 2 با آن دنیای بزرگ و جلوه‌‌های بصری جذاب برروی تمام کنسو‌ل‌ها با نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود، اشتباه می‌کنید. البته توسعه دهندگان در مصاحبه خود با Eurogamer اعلام کردند که قصد دارند تا بازی خود را برروی کنسول‌های میان نسلی با نرخ فریم ۶۰ اجرا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

E3 2018 | معرفی کامل نسخه‌های ویژه Rage 2 توسط بتزدا + باکس آرت رسمی بازی

E3 2018 | معرفی کامل نسخه‌های ویژه Rage 2 توسط بتزدا + باکس آرت رسمی بازی تصاویر

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید Rage 2 را تهیه کنید و به دنبال محتویات بیشتری از این بازی هستید، بتزدا دو نسخه ویژه برای شما تدارک دیده تا تهیه کنید و از آن‌ها لذت ببرید. در ادامه با ارائه جزئیاتی بیشتر در این زمینه با شما خواهیم بود.

E3 2018 | تریلر مفصل Rage 2 در کنفرانس Bethesda در E3 2018

E3 2018 | تریلر مفصل Rage 2 در کنفرانس Bethesda در E3 2018 تریلر

کنفرانس شرکت Bethesda با نمایش تریلری ار بازی Rage 2 آغاز شد. این تریلر حاوی اطلاعاتی از بخش داستانی بازی و قسمت زیادی از گیم‌پلی آن بود که با نمایش پرزرق و برق آن بسیاری از طرفداران جهان سندباکس را جیرت زده کرد. این بازی هم‌اکنون توسط استودیو اولانچ (Avalanche)، سازنده‌ی بازی Just Cause 3 و Mad Max معرفی در دست ساخت است و در واقع دنباله‌ی نسخه‌ی ق…

E3 2018 | نسخه‌ی Collector’s Edition عنوان Rage 2 رونمایی شد

E3 2018 | نسخه‌ی Collector’s Edition عنوان Rage 2 رونمایی شد اخبار بازی ها

درجریان کنفرانس شرکت بتسدا در نمایشگاه E3 2018 از نسخه‌ی Collector's Edition عنوان Rage 2 رونمایی شد. با گیمفا همراه باشید.

Rage 2 چیزی بیش از یک دنباله‌ی مستقیم است

Rage 2 چیزی بیش از یک دنباله‌ی مستقیم است اخبار بازی ها

درحالی که بازی Rage عنوان خیلی موفق و پرطرفداری نبود و هیچ فشاری برروی بتسدا (Bethesda) برای ساخت دنباله‌ی آن وجود نداشت، این شرکت تقریباً پس از ۱۰ سال با سپردن این بازی به دو استودیوی آوالانچ (Avalanche Studios) و آی‌دی سافت‌ور (id Software) دوباره آن را به عرصه بازگرداند.

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت