بتسدا از برنامه‌ی آینده‌اش برای بازی Rage 2 رونمایی کرد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

شرکت بتسدا (Bethesda) از برنامه‌ی آینده‌ی خود برای بازی Rage 2 رونمایی کرده است و باید اقرار کرد که شاهد پشتیبانی بی‌نظیری از این بازی هستیم.

همیشه این مورد را در ذهن خود داریم که بازی‌سازان، برای عناوینی که عرضه می‌کنند برنامه‌ای مشخص دارند. شرکت بتسدا نیز از این قضیه خارج نیست و امروز، حتی پیش از این که جدیدترین بازی‌ آن‌ها یعنی Rage 2 منتشر شود، برنامه‌ی خود را برای آینده‌ی این عنوان بیان کرده است.

با این که بازی Rage 2 در زمان عرضه نیز دارای محتویات زیادی است و می‌تواند بسیاری از بازی‌بازان را برای مدت زیادی به خود سرگرم کند، اید سافتور (id Software) و اولانچ استودیو (Avelanche Studio) قصد دارند تا محتویات فوق‌العاده‌ی دیگری را نیز به بازی اضافه کنند. جالب است بدانید که هفته‌ی دیگر بازی عرضه خواهد شد و تا قبل از پایان همین ماه، ما شاهد پوسته‌های جدید برای سلاح‌ها، چالش‌های مختلف و رویدادهای بزرگ جهانی برای این بازی هستیم.

در ماه بعد، بیشتر به‌روزرسانی‌های بازی به همین موارد خلاصه می‌شوند: پوسته‌های جدید، کدهای تقلب و البته یک رویداد جهانی دیگر. قضیه‌ی ماه بعد از ان نیز چنین است ولی به علاوه‌ی این موارد، شاهد اشافه شدن یک وسیله‌ی نقلیه نیز به بازی هستیم.

ولی قضیه‌ از ماه آگوست متفاوت خواهد شد. در این ماه اولین بسته‌ی الحاقی این بازی تحت عنوان Rise of the Ghosts منتشر خواهد شد. به واسطه‌ی این بسته‌ی الحاقی، شاهد آن هستیم که دشمنان جدید، محیط‌های تازه و البته سلاح‌های خارق‌العاده‌ای به بازی اضافه خواهند شد.

در پاییز نیز شاهد محتویات رایگان و پولی بسیاری برای این بازی هستیم. پس از آن تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ میلادی دومین بسته‌ی الحاقی این بازی منتشر خواهد شد که محتویات جدیدی مشابه با Rise of the Ghosts را ارائه می‌دهد. با این اوصاف، شرکت بتسدا، اید سافتور و اولانچ استودیو، همکاری خوبی با یکدیگر داشته‌اند و محتویات قابل قبولی را برای دوره‌ی پس از عرضه‌ی این بازی در نظر گرفته‌اند. شما می‌توانید تصویر نقشه‌ی کامل برنامه‌ی بتسدا برای آینده‌ی بازی Rage 2 را در قسمت زیر مشاهده کنید.

بازی Rage 2 در تاریخ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت سال ۹۸ شمسی مصادف با ۱۴ می سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید مصاحبه با سازندگان این بازی تحت عنوان مصاحبه با سازندگان Rage 2 | صحبت در رابطه با گیم‌پلی، تغییرات نسبت به نسخه‌ی قبل و بیشتر را مطالعه فرمایید. علاوه بر آن، پیش‌نمایش این بازی با نام لذت دیوانگی… | پیش نمایش Rage 2 نیز برای شما عزیزان مهیا شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • PERSIAN NAZI گفت:

  روزی که نسخه اول اومد یه بازی ساده و قشنگ بود
  زمانی که ریمستر شد گرافیکش به طرز عالی بالا رفت و در کنارش یه ۲ تا اسلحه جدید و تعدادی ماموریت فرعی جدید اضافه شد و سرگرم کننده تر شد و حداقل ۵ ساعت به بازی اضافه کردن
  اما دیگه نسخه دوم از زمین تا اسمون فرق کرده و تو یه محیط حسابی بزرگ و دشمنان وحشیتر و انبوهی از تجهیزاته و گرافیکشم که نشون میده حسابی بالاست و از حالا دارن میگن که پشتیبانی بلند مدت براش دارن

  0
  0
 • Hamid گفت:

  فقط دو روز دیگه یا به عبارت دیگر ۱۰ یا ۲۰ روز دیگه برای من Big Frown تا کرک بشه هنوز که هنوزه مورتال کرک نشده اینم بیاد از اون طرف a plague tale هم میاد

  0
  0