بازی Rage 2 عنوان بعدی رایگان اپیک گیمز خواهد بود

24 بهمن 1399 - 00:48

عنوان پسا آخرالزمانی Rage 2، محصول اید‌سافتور (ID Software) و آوالانچ (Avalanche Studios)، برای یک هفته به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس خواهد بود.

به راحتی می‌توان گفت که Rage 2 آنچنان که بتسدا (Bethesda) امیدوار بود، مورد استقبال قرار نگرفت. به ویژه پس از کمپین بازاریابی عظیمی که قبل از انتشار بازی اتفاق افتاد. با تمام این اوصاف Rage 2 عنوانی سرگرم کننده است که با توجه به مدت زمان کوتاه آن می‌توانید ازش لذت ببرید. دنیای باز آن بسیار عظیم و مملو از ماموریت‌های مختلف است. بنابراین اگر به دنبال بازی ای هستید که دارای تعداد زیادی اسلحه، انفجار و ضرب وشتم باشد، Rage 2 می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. به زودی، می‌توانید آن را به صورت رایگان داشته باشید.

این بازی به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) در دسترس خواهد بود که به صورت هفتگی عناوین رایگان مختلفی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. این بازی از تاریخ ۳۰ بهمن الی ۷ اسنفد ماه ۱۳۹۹ ( ۱۸ الی ۲۵ فوریه ۲۰۲۱) در این فروشگاه به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و با اضافه کردن آن به حساب خودتان آن را برای همیشه خواهید داشت.

آرینAli Hassan nejadP.morganmeysambDk-_-Mandarkhawk
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید