هایلایت: معجون دیوانگی | نکاتی که باید پیش از خرید بازی Rage 2 بدانید

۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

در جدیدترین شماره از برنامه‌ی ویدئویی «هایلایت»، به سراغ Rage 2 رفته‌ و نکاتی که پیش از خرید این بازی باید بدانید را بررسی کرده‌ایم.

تاکنون سی‌وهفت شماره از برنامه‌ی «هایلایت» منتشر شده و اینک با شماره سی‌‌و‌هشتم آن در خدمت شما عزیزان هستیم. در «هایلایت»، نکاتی که پیش از خرید یک بازی باید بدانید را به اطلاعتان خواهیم رساند.

داستان Rage 2 سی سال پس از حوادث نسخه اول جریان دارد؛ جایی که دنیا پس از برخورد یک شهاب سنگ به آخر رسیده است و حال بازماندگان این واقعه مشغول به بازسازی شهر‌ها و ساخت دوباره تمدن ها هستند اما همه چیز بر وفق مراد نیست چرا که گروه شرور Authority کماکان به فعالیت خود ادامه داده و تمامی مخالفان خود را سرکوب می ‌کند. Rage 2 داستانی کاملاَ جدید و مجزا از ماجرای روایت شده در قسمت اول را بازگو می کند. در قسمت دوم، به زمانی بسیار دور‌تر از قسمت اول سفر می‌کنیم و حتی شخصیت اصلی بازی نیز تغییر پیدا کرده است. در این نسخه کنترل شخصیتی به نام Walker را بر عهده می‌گیریم؛ یکی از آخرین بازماندگان گروه تفنگ‌داران (Ranger‌ها) که قصد دارد به هر قیمتی شده انتقام خود را از Authority بگیرد.

در جدیدترین شماره‌ی «هایلایت»، به بررسی نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید، پرداخته‌ایم. با ما و قسمت جدیدی از «هایلایت»، همراه باشید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

برای مشاهده‌ی باقی ویدئوهای اختصاصی گیمفا و همچنین دیگر قسمت‌های آیتم هایلایت، به کانال‌های ما در سرویس‌های آپارات، یوتیوب و نماشا سر بزنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید