تریلر هنگام انتشار بازی Rage 2 منتشر شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

کمتر از یک هفته تا انتشار بازی تیراندازی اول شخص بتزدا یعنی Rage 2 باقی مانده و حال به تازگی تریلر هنگام انتشار این بازی منتشر شده است.باور کنید یا خیر، کمتر از یک هفته دیگه به انتشار بازی محبوب، مورد انتظار و تیراندازی اول شخص شرکت بتزدا و استودیوی آوالانچ یعنی Rage 2 باقی مانده است. از این روی به تازگی تریلر هنگام انتشار این بازی منتشر شده که می‌توانید در قسمت پایین آن را مشاهده کنید:

 

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر هنگام انتشار بازی Rage 2 را می‌توان بهترین تریلر منتشر شده از این بازی تا به حال دانست. نه تنها شاهد گیم‌پلی هیجان انگیز و دیوانه‌وار بازی هستیم بلکه با شخصیت Walker‌ به عنوان شخصیت اصلی بازی بیشتر آشنا می‌شویم.

همان‌طور که می‌دانید، مراحل ساخت Rage 2 به پایان رسیده و این بازی قرار است تا در تاریخ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۴ مه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان جذاب هستید، به هیچ وجه مصاحبه‌ی انجام شده با توسعه دهندگان آن را از دست ندهید. در این مصاحبه به گیم‌پلی بازی، تغییرات آن نسبت به نسخه‌ی قبل و موارد بیشتر پرداخته شده است.علاوه بر این، حتماً پیشنهاد می‌کنیم تا پیش نمایش آقای مصطفی زاهدی با عنوان «لذت دیوانگی…» را نیز مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید