گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار دومین بسته‌ی الحاقی بازی RAGE 2 مشخص شد

۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

مدتی است که از انتشار یکی از بهترین بازی‌های امسال یعنی Rage 2 می‌گذرد و بازی‌بازان و کاربران بسیاری هم‌اکنون در حال تجربه‌ی این عنوان لذت بخش هستند. استودیوی سازنده نیز در تلاش است تا این بازی منحصر به فرد و جذاب خود را با انتشار بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های مختلف مهیج‌تر کند. در همین راستا به تازگی از تاریخ انتشار دومین بسته‌ی الحاقی بازی RAGE 2 رونمایی شده است.

سری بازی Rage از همان ابتدا به عنوان یک سری جذاب و مهیج شناخته می‌شد که می‌توانست مدت‌ها کاربران و بازی‌بازان را به خود مشغول کند. این بازی که توسط دو استودیوی قدرتمند بازی‌سازی یعنی اید سافتور (id Software) و اولانچ استودیو (Avalanche Studios) طراحی و توسعه داده می‌شود، توجه‌ بسیاری از علاقه‌مندان را به خود جذب کرده است. حال امسال با دومین نسخه از این سری بازی محبوب رو به رو شدیم و بی‌شک پیش از این، بسیاری از علاقه‌مندان بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی آن بودند.

طبق شواهد و گیم‌پلی‌های بی‌نظیری که از این بازی شاهد بودیم می‌توان گفت که این عنوان استودیوی اولانچ، به‌ خوبی توسعه داده شده است و اسقبال منحصر به فرد طرفداران و هواداران نیز تحکیمی بر این ادعا است. این بازی تیراندازی اول شخص، با ایجاد فضایی بی‌نظیر از مبارزات و درگیری‌ها و همچنین در اختیار گذاشتن اسلحه‌های متنوع و مختلف، هواداران زیادی را برای خود ایجاد کرده است. پس از در دسترس قرار گرفتن اولین بسته‌ی الحاقی این بازی که تحت عنوان Rise of the Ghosts شناخته می‌شد، دشمنان، مناطق و آیتم‌های جدیدی در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار گرفتند.

حال این‌بار با دومین بسته‌ی الحاقی این بازی رو به رو هستیم. استودیوی سازنده نام TerrorMania را برای این بسته‌ی الحاقی انتخاب کرده‌ است که برای باری دیگر محتویات و آیتم‌های جدیدی را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، منطقه‌ی نوینی به محله‌ی Deadlands اضافه خواهد شد. همچنین مانند بسته‌ی الحاقی پیشین، نوع جدیدی از دشمنان رو به روی شما قرار خواهند گرفت که بازی را بیش از پیش مهیج‌تر کرده و در دید بازی‌بازان جلوه‌ی بهتری خواهند داشت. قابل ذکر است که تیم‌های سازنده یک سلاح نوین تحت عنوان Sword of Transitus نیز به واسطه‌ی بسته‌ی الحاقی TerrorMania در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار خواهند داد که فرصتی دوباره برای سلاخی کردن دشمنان را به علاقه‌مندان می‌دهند. به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده قصد دارد هر از چند وقت یک بار، سلاح‌ها و شخصیت‌های مختلفی را به بازی اضافه کند که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران بابت این موضوع خوشحال هستند.

بازی Rage 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که بسته‌ی الحاقی TerrorMania در تاریخ پنجشنبه ۲۳ آبان ماه سال جاری (۱۴ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای تمامی پلتفرم‌های مذکور منتشر خواهد شد.

اگر از طرفداران پر و پا قرص این سری بازی منحصر به فرد و بی‌نظیر هستید می‌توانید ویدئوی بررسی بازی Rage 2 را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مشاهده کنید. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی دومین نسخه‌ی این سری با عنوان «معجونی کم‌نظیر از هیجان و لذت ناب | نقد و بررسی بازی Rage 2» به قلم سعید آقابابایی را از طریق این لینک مطالعه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • hosseindark گفت:

  من که هنوز نتونستم اولی رو بازی کنم.هر کاری کردم باز نشد…کسی تونست بره؟

  0
  0
 • mory_num1 گفت:

  “””مدتی است که از انتشار یکی از بهترین بازی‌های امسال یعنی Rage 2 می‌گذرد و بازی‌بازان و کاربران بسیاری هم‌اکنون در حال تجربه‌ی این عنوان لذت بخش هستند. استودیوی سازنده نیز در تلاش است تا این بازی منحصر به فرد و جذاب خود را با انتشار بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های مختلف مهیج‌تر کند”””

  چه دلیلی داره که راجع به یه بازی نسبتا خوب با متای ۷۳ اینجور با آب و تاب جملات رو به کار ببرید، منحصر به فرد، یکی از بهترینهای امسال

  0
  0