بازی Rage 2 بر روی فروشگاه اپیک گیمز رایگان شد

1 اسفند 1399 - 19:16

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) این هفته بازی Rage 2 را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار داده است. در کنار Rage 2، بازی Absolute Drift: Zen Edition هم رایگان شده است.

طبق رسم هفتگی، فروشگاه اپیک گیمز دو بازی را به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار داده است. دو بازی این هفته Rage 2 و Absolute Drift: Zen Edition هستند. اپیک گیمز مدتی می‌شود که برای جذب کاربران بیشتر و رقابت با استیم، بازی‌های نسبتا مطرحی را هر هفته به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. در این میان شاهد عرضه‌ی رایگان Grand Theft Auto 5 و Batman: Arkham Knight هم به صورت رایگان بوده‌ایم.

Rage 2 یک شوتر اول شخص از سال ۲۰۱۹ است که توسط استودیوهای آوالانچ (Avalanche) و اید سافتور (id Software) توسعه یافته است. داستان Rage 2 سال‌ها بعد از نسخه‌ی اول جریان داشته و روایت‌گر ماجرای Walker، آخرین Ranger باقی‌مانده است. بسیاری این بازی را “Doom جهان‌باز” توصیف کرده‌اند. البته Rage 2 نقدهای متوسطی را دریافت کرد. با این حال جهان بزرگ بازی و مکانیک‌های شوتر فوق‌العاده، باعث شده تا این بازی ارزش تجربه کردن را داشته باشد.

از سوی دیگر Absolute Drift: Zen Edition یک بازی مسابقه‌ای مینیمالیستی بوده که دارای ۵ محیط آزاد و ۳۴ پیست مسابقه می‌شود. هر پیست اهداف مشخصی داشته که با تکمیل آن‌ها، می‌توانید ماشین‌های بیشتری را به دست آورید. گرافیک Absolute Drift: Zen Edition در عین سادگی زیبا بوده که باعث متمایز و جذاب بودن آن می‌شود.

این دو بازی تا یک هفته بر روی اپیک گیمز رایگان بوده و پس از اضافه کردن آن‌ها به حساب کاربری خود، می‌توانید برای همیشه آن‌ها را داشته باشید. هم‌چنین بازی رایگان هفته‌ی آینده Sunless Sea خواهد بود.

آرینمحمد کرامت‌ فرmeysamb
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید