تاریخ انتشار نقد‌ها و نمرات بازی Rage 2 مشخص شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

بازی Rage 2، حاصل همکاری بین اید سافتور (id Software) و آوالانچ (Avalanche)، به زودی عرضه خواهد شد. اگر نمایش‌های دیوانه‌ وار این عنوان توجه شما را به خود جلب کرده است اما هنوز هم در خرید آن شک دارید، باید اعلام کنیم که نقد‌ها و نمرات Rage 2 دوشنبه‌ی هفته‌ی آینده‌ منتشر خواهند شد.

به طور دقیق‌تر، زمان محدودیت انتشار نقد‌های Rage 2 در ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه‌ی روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۱۳ مه) به پایان خواهد رسید. منتقد IGN تائید کرده است که این وب‌سایت هم‌اکنون نسخه‌ی منتقدین بازی را در اختیار دارد.

البته اگر از همین حالا تصمیم خود را گرفته‌اید و بی‌صبرانه منتظر انتشار Rage 2 هستید، پیشنهاد می‌کنیم که از همین حالا به فکر خالی کردن ۳۰ گیگابایت از فضای ذخیره‌ی کنسول خود باشید. همچنین اگر کاربر رایانه‌های شخصی هستید و می‌خواهید بازی را برروی این پلتفرم تجربه کنید، بد نیست به سیستم مورد نیاز آن نیز نگاهی بیاندازید.

در راستای این خبر، توسعه دهندگان مدتی پیش در مورد اندازه‌ی نقشه بازی و همچنین کیفیت اجرایی آن برروی کنسول‌ها، اطلاعات جدیدی را به اشتراک گذاشتند که شاید برای شما جالب باشد.

همان‌طور که می‌دانید، مراحل ساخت Rage 2 به پایان رسیده و این بازی قرار است تا در تاریخ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۴ مه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان جذاب هستید، به هیچ وجه مصاحبه‌ی انجام شده با توسعه دهندگان آن را از دست ندهید. در این مصاحبه به گیم‌پلی بازی، تغییرات آن نسبت به نسخه‌ی قبل و موارد بیشتر پرداخته شده است.علاوه بر این، حتماً پیشنهاد می‌کنیم تا پیش نمایش آقای مصطفی زاهدی با عنوان «لذت دیوانگی…» را نیز مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید