تصویر منتشر شده توسط یکی از طرفداران The Last of Us، شخصیت جوئل را بدون ریش و سبیل نشان میدهد

مرصاد قدیری
۹ مرداد ۱۴۰۰ - 17:40
The Last of Us Part 2

اگر تا به حال برایتان سوال شده بود که شخصیت جوئل از سری The Last of Us بدون ریش و سبیل چطور به نظر می‌رسد، امروز به پاسخ خود خواهید رسید. یکی از طرفداران این مجموعه، تصمیم گرفته است تا شخصیت محبوب جوئل را بدون ریش و سبیل نشان دهد. نتیجه‌ی کار به همان اندازه‌ای که فکر می‌کنید، عجیب است.

همان‌طور که می‌دانید، این کار چیز جدیدی نیست و در گذشته نیز شاهد مواردی مثل نمونه‌ی بدون ریش و سبیل کریتوس از بازی God of War 2018 بوده‌ایم. با این حال، موضوعی که جوئل را از دیگر شخصیت‌ها جدا می‌کند، این است که بازی‌بازان تا به حال این شخصیت را بدون ریش و سبیل در بازی‌ها مشاهده نکرده‌اند. حتی در فلش‌بکی (Flashback) که جوئل را در جوانی و در کنار دخترش نشان می‌دهد نیز این شخصیت با ریش و سبیل دیده می‌شود.

به همین خاطر، این به یکی از خصوصیات مهم ظاهر جوئل تبدیل شده است و طرفداران نیز به آن عادت کرده‌اند. پس اگرچه ظاهر فعلی جوئل در میان بازی‌بازان جا افتاده، اما بد نیست که این شخصیت را بدون ریش و سبیل نیز مشاهده کنیم. خبر خوب این است که یکی از کاربران ردیت این کار را انجام داده است. با این که عادت کردن به جوئل بدون ریش و سبیل سخت است، اما باید گفت که اگر این شخصیت روزی تصمیم می‌گرفت تا ریش خود را اصلاح کند، نتیجه‌ی نهایی مشابه تصویر زیر می‌شد. در ادامه می‌توانید جوئل را بدون ریش و سبیل مشاهده کنید:

شاید جالب باشد بدانید که برخی از کابران ردیت، ظاهر جوئل بدون ریش و سبیل را با شخصیت آرتور مورگان (Arthur Morgan) از Red Dead Redemption 2 و هریسون فورد (Harrison Ford)، بازیگر معروف، مقایسه کرده‌اند. با این حال، عده‌ی زیادی از طرفداران ریش و سبیل جوئل را دوست دارند و نمی‌توانند او را بدون آن تصور کنند.

نظر شما چیست؟ آیا می‌توانید جوئل را بدون ریش و سبیل تصور کنید؟ به نظر شما این شخصیت شبیه هریسون فورد یا آرتور مورگان است؟

بازی The Last of Us Part II هم‌اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی که توسط سعید آقابابایی نوشته شده است را از این نشانی مطالعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید