جیم رایان: پلی‌استیشن ۵ بازی‌های انحصاری بیشتری نسبت به نسل‌های قبل خواهد داشت

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷

جیم رایان (Jim Ryan) به طرفداران پلی‌استیشن اطمینان داده است که به‌زودی بازی‌های جدیدی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی خواهند شد. وی همچنین احتمال خرید استودیوهای جدید را رد نکرد.

مدتی پیش آقای جیم رایان با مشاهده‌ی اعتراض کاربران تصمیم گرفت تا از تعطیل کردن فروشگاه‌های پلی‌استیشن ۳ و PS Vita صرف نظر کند. تاکنون تحت رهبری رایان، بازی‌های مختلف فرست پارتی و ثرد پارتی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ منتشر شده‌اند. طبق صحبت‌های اخیر وی، به نظر می‌رسد پلی‌استیشن به این روند ادامه خواهد داد و به گفته‌ی رایان، آن‌ها قصد دارند نسبت به نسل‌های قبل بازی‌های انحصاری بیشتری را برای کنسول نسل جدید پلی‌استیشن ۵ عرضه کنند.

جیم رایان در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با Nikkei به طرفداران پلی‌استیشن اطمینان داد که علی رغم سکوت طولانی مدت سونی، آن‌ها در حال کار بر روی بازی‌های مختلفی هستند که در آینده‌ای نزدیک برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهند شد. وی در این باره گفت:

ما در سکوت و به طور مداوم بر روی بازی‌های باکیفیت برای پلی‌استیشن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. ما اطمینان خواهیم داد که نسل پلی‌استیشن ۵ بازی‌های انحصاری بیشتری نسبت به نسل‌های قبل خواهد داشت.

علاوه بر این، جیم رایان احتمال خرید استودیوهای جدید را رد نکرد. برخی از شایعات حاکی از آن است که استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) خرید بعدی سونی خواهد بود. آقای رایان در این خصوص گفت:

ما در گذشته چند خرید و ادغام داشته‌ایم که یکی از آخرین خریدهای ما تصاحب استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) بوده است. ما این گزینه را در آینده رد نخواهیم کرد.

این احتمال وجود دارد که سونی در تابستان امسال و در جریان قسمت دیگری از رویداد State of Play، در کنار معرفی احتمالی برخی از عناوین جدید، نمایش تازه‌ای از بازی‌های انحصاری معرفی شده‌ی پلی‌استیشن ۵ را ارائه دهد.

48
11
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید