بسته‌های الحاقی بازی‌های Max Payne 3 و L.A. Noire برای رایانه‌های شخصی رایگان شدند

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳

شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به‌تازگی به‌روزرسان جدیدی را برای بازی‌های Max Payne 3 و L.A. Noire منتشر کرده است. افرادی که این بازی‌ها را خریداری کرده‌اند، با نصب این به‌روزرسان می‌توانند بسته‌های الحاقی آن‌ها را به صورت رایگان بر روی رایانه‌های شخصی تجربه کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، با نصب این به‌روزرسان علاوه بر تجربه‌ی رایگان بسته‌های الحاقی هر دو بازی Max Payne 3 و L.A. Noire  پشتیبانی این عناوین از سیستم عامل‌های ۳۲ بیتی حذف می‌شود. البته این موارد شامل بازی L.A Noie: The VR Case Files نمی‌شود. با این حال، همچنان محتوای اضافی مختلفی برای افرادی که این دو عنوان را تجربه‌ نکرده‌اند، وجود دارد. بسته‌ی الحاقی Max Payne 3 شامل نقشه‌های بخش چندنفره، پوسته‌ی کلاسیک مکس پین، سلاح‌های جدید، تغییرات جدید برای حالت آرکید و برخی حالت‌های Co-Op است. همه‌ی محتوای بازی L.A. Noire قبلاً در نسخه‌ی The Complete Edition قرار داده شده بود، بنابراین مشخص نیست که چرا این تغییرات واضح ایجاد شده‌اند.

بازی‌ L.A. Noire در سال ۲۰۱۱ و بازی Max Payne 3 در سال ۲۰۱۲ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شدند.

18
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید