موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی L.A. Noire

۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در این روزهای سرد پاییزی بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی L.A. Noire رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

سخت است که راک استار بازی را بسازد ولی به موسیقی‌‌های آن توجه ویژه‌ای نداشته باشد. دیگر عادت شده است در کلیه‌ی بازی‌هایی که توسط شرکت راک استار ساخته می‌شوند، از موسیقی‌های زیبایی که به خوبی با گیم پلی و فضای بازی هم‌خوانی دارند را شاهد باشیم؛ بازی L.A. Noire نیز از این قضیه مستثنی نیست.

موسیقی‌های متن بازی L.A. Noire به وسیله‌ی Andrew Hale و Simon Hale ساخته شده‌اند. مطمئنا می‌دانید ساخت یک موسیقی برای یک بازی یا فیلم کارآگاهی و ماجرایی در جای خود بسیار سخت است اما ساخت موسیقی برای فیلم‌ها یا بازی‌هایی با سبک کلاسیک کار را از این هم دشوارتر می‌کند. L.A. Noire یک بازی اکشن ماجرایی و به سبک کارآگاهی است که داستان آن در دهه‌ی ۴۰ میلادی جریان دارد. موسیقی‌های ساخته شده برای این بازی کاملا با فضای بازی و بازه‌ی زمانی بازی (دهه‌ی ۴۰ میلادی) بسیار هم‌خوانی دارند. به نوعی می‌توان گفت موسیقی‌های ساخته شده بسیار به ساخت اتمسفر بازی کمک شایانی کرده‌اند و آنقدر زیبا هستند که حتی اگر به موسیقی کلاسیک نیز علاقه مند باشید، می‌توانید خارج از بازی به آن‌ها گوش داده و از آن لذت ببرید.

بر همین اساس این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی L.A. Noire رفته‌ایم و شما می‌توانید موسیقی‌های متن این بازی را در قسمت پایین با دو کیفیت متفاوت دانلود کنید:

دانلود موسیقی‌های متن بازی L.A. Noire با کیفیت FLAC

دانلود موسیقی‌های متن بازی L.A. Noire با کیفیت MP3

پخش  آنلاین:

L.A. Noire- Slow Brood

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید