تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Deathloop منتشر شد

۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲

بازی‌بازان امسال قرار است بازی اکشن و نقش‌آفرینی Deathloop اثر استودیوی آرکین (Arkane) را تجربه نمایند. تاکنون اطلاعات و تریلرهای مختلفی از ساختار روایت داستانی و گیم‌پلی این عنوان منتشر شده است که به علاقه‌مندان نوید تجربه‌ی یکی از خلاقانه‌ترین بازی‌های اکشن سال را داده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید، هم گیم‌پلی و هم روایت داستانی بازی Deathloop بر پایه‌ی یک گرداب زمانی پیاده‌سازی شده است و بازی‌بازان در نقش دو قاتل با اهداف متفاوت قرار خواهند گرفت که باید اهداف خود را از پای درآورند. این دو قاتل با این که هر دو در یک گرداب زمانی گرفتار شده‌اند اما اهداف متفاوتی دارند؛ یکی به دنبال کشتن ۸ هدف خود به این جزیره‌ی مرموز آمده و دیگری قصد دارد او را از رسیدن به اهداف خود باز دارد. بدون شک بازی Deathloop از یک گیم‌پلی اکشن، سریع و هیجان‌انگیز برخوردار خواهد بود و به نظر می‌رسد المان‌های مختلف در بهترین موقعیت ممکن چیده‌ شده‌اند. حال به تازگی کارگردان این بازی ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی آن را منتشر کرده است و به صورت خلاصه به معرفی و توضیح ساختارهای مختلف بازی می‌پردازد.

طبق توضیحات منتشر شده، گیم‌پلی بازی Deathloop به گونه‌ای است که شما پس از هر بار کشته شدن درگیر یک حلقه‌ی زمانی شده و در یک ساحل از خواب بیدار خواهید شد. با این حال شخصیت اصلی پس از مرگ تمامی خاطرات به مانند محل دشمنان و تله‌های موجود در مسیر را به خاطر دارد و این عمل به مانند یک دانش حیاتی است که به بازی‌بازان در پیشروی کمک بسیاری خواهد نمود. در این ویدئو شاهد آن بودیم که کارگردان بازی Deathloop اظهار داشت بسیاری از ساختارهای گیم‌پلی این عنوان به مانند بازی‌های سبک روگ‌لایک خواهد بود اما کاملا به آن وفادار نیست؛ به طور مثال، بازی‌بازان قادر خواهند بود پس از کمی پیشروی در مراحل، اسلحه‌های خود را نگه داشته و در بیداری پس از مرگ آن‌ها را در اختیار داشته باشند. همچنین برخی آیتم‌های ارزشمند تحت عنوان AEON Trinket در محیط مراحل وجود دارند که بازی‌بازان باید آن‌ها را پیدا کرده و در هر بار زنده شدن پس از مرگ، از آن‌ها به مانند یک آپ‌گرید بهره ببرند.

روایت داستان بازی Deathloop شما را به شکار اعضای ارشد یک گروه تحت عنوان AEON خواهد فرستاد. این گروه متشکل از افراد قدرتمند و ثروتمندی است که یک جزیره را برای خود انتخاب کرده و با استفاده از یک گرداب زمانی، قصد دارند برای همیشه به زندگی خود ادامه دهند. هدف بازی‌بازان در عنوان Deathloop کشتن تمامی هشت عضو ارشد گروه AEON خواهد بود که خود را Visionary می‌نامند. یکی از این هشت نفر همان شخصیت دوم بازی یعنی Julianne خواهد بود که از مهارت بالا و تله‌های خود برای غافل‌گیری و کشتن شما استفاده خواهد کرد و بارها شما را به درون گرداب زمانی پس از مرگ خواهد فرستاد.

همچنین مشخص شد که نقشه‌ی بازی Deathloop از چهار منطقه‌ی گوناگون با ویژگی‌های منحصر به فرد تشکیل شده است و هر کدام از Visionaryها در این مناطق مخفی شده‌اند. به گفته‌ی کارگردان بازی، مهم‌ترین چالش پیش روی بازی‌بازان این خواهد بود که چگونه تمامی هشت هدف خود را قبل از گرفتاری در گرداب زمانی به قتل برسانند.

بازی اکشن Deathloop قرار است در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر این اثر را مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

21
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید