با این ماد شخصیت های The Last of Us 2 را به Resident Evil 3 Remake بیاورید

4 بهمن 1399 - 17:42

به تازگی یک ماد برای عنوان Resident Evil 3 Remake منتشر شده است که شخصیت‌های The Last of Us 2 را به این بازی می‌آورد.

یک بازی هرچقدر هم که فوق‌العاده ‌باشد، چندین بار که به اتمام برسد دیگر تمایلی برای تجربه مجدد آن وجود نخواهد داشت. در این هنگام مادسازان وارد کار می‌شوند و با ساخت مادهای سرگرم کننده خود، بازی‌بازان را ترغیب به تجربه مجدد بازی به یک شکل متفاوت ‌می‌کنند.

ماد سازی با نام مستعار Darknessvaltier یکی از این افراد است که با ساخت مادی که تمامی شخصیت‌های عنوان The Last of Us 2 را جایگزین شخصیت‌های اصلی Resident Evil 3 Remake می‌کند، تجربه جدید را به مخاطبان این بازی ارائه می‌کند.

در این ماد شخصیت جیل ولنتاین بر اساس انتخاب شما با شخصیت الی یا دینا عوض خواهد شد. شخصیت‌های کارلوس اولیویرا با جوئل، میخائیل ویکتور با جسی، نیکولای با ابی و نمسیس با هیولای Bloater جایگزین خواهند شد. همچنین در این ماد حالات صورت شخصیت‌های اضافه شده با بازی اصلی سازگار می‌باشد اما با این‌حال ماد تغییری در صدا و حرکات شخصیت‌های جدید نسبت بازی اصلی ایجاد نمی‌کند.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

عنوان Resident Evil 3 Remake در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

xbox and haloTHE SAINT SNAKESami 227#ONLY_PS5Y.RGoryGhostP.morganAmirtheGRB❾❻︵✎﹏ȏṃıԀمرد کچل سفید پوستmeysambهادی صفاییH.SONYDk-_-Man...Mohammad...NightFuryKanekoNeil_druckman
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید