گیفت کارت
گیفت کارت

تحلیل فنی: بررسی فنی نسخه‌‍‌ی نسل نهمی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War؛ جنگ جنگ تا پیروزی

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
بررسی فنی Call of Duty: Black Ops Cold War

در جدیدترین قسمت از بخش « تحلیل فنی » به سراغ بررسی فنی Call of Duty: Black Ops Cold War رفته و به تحلیل عملکرد گیم‌پلی این بازی برروی پلتفرم‌های نسل نهمی پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

نگاهی کوتاه به عملکرد فنی Call of Duty: Black Ops Cold War

نسخه‌ی نسل بعدی Call of Duty: Black Ops Cold War در یک کلام زیبا است. دو گزینه‌ی ۱۲۰ فریم بر ثانیه و همچنین Ray-Tracing، باعث می‌شوند تا شاهد Call of Duty بسیار تحیسن برانگیزی برای کنسول‌های نسل جدید باشیم. تفاوتی نمی‌کند که پلتفرم شما چه باشد، Call of Duty: Black Ops Cold War در هر صورت عالی است. نسخه‌ی ایکس‌باکس سری اس هم با توجه به قیمت این کنسول جذاب است اما متاسفانه هیچ کدام از دو ویژگی مذکور را در خود ندارد.

هر دو کنسول پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس تجربه‌ی ۱۲۰ فریم بر ثانیه‌ی خوبی را ارائه می‌دهند. البته نرخ فریم در بخش چندنفره ثابت و در بخش داستانی هم تنها کمی افت فریم را شاهد هستیم. البته در برخی صحنه‌ها، پلی‌استیشن ۵ ثبات بهتری دارد و ایکس‌باکس سری ایکس با کمی افت فریم مواجه می‌شود. اما اگر مانیتور شما از VRR پشتیبانی کند، به راحتی می‌توانید تا این افت فریم‌ها را نادیده بگیرید و تجربه‌ی روانی داشته باشید.

سازگاری مناسب با دوال‌سنس

نهایتاً باید گفت که Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه‌ی بسیار خوبی را برروی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس تجربه کرده است. همچنین این بازی از سخت‌افزار جدید استفاده‌ی بسیار بهتری می‌کند. اگر از دوال‌سنس استفاده کنید، می‌توانید حس کشیدن ماشه‌ی هر اسلحه را به طور متفاوت حس کنید. این موضوع باعث بهبود تجربه‌ی بازی حتی پیش از قبل می‌شود. البته این ویژگی در بخش داستانی جذاب است و ممکن است که سرعت واکنش شما در بخش چندنفره را کاهش دهد. بنابراین توصیه می‌شود در این بخش آن را خاموش کنید.

بررسی فنی Call of Duty: Black Ops Cold War

بررسی فنی Call of Duty: Black Ops Cold War

در قسمت جدید « تحلیل فنی » به سراغ بررسی فنی Call of Duty: Black Ops Cold War رفته‌ایم. در این قسمت قصد داریم تا به تحلیل عملکرد گیم‌پلی این بازی برروی پلتفرم‌های نسل نهمی بپردازیم. با ما همراه باشید.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید