لوگوی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War لو رفت

۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

به نظر می‌رسد زمان آن رسیده است تا به مرور اولین اطلاعات رسمی از جدیدترین نسخه از فرنچایز بزرگ Call of Duty فاش شود. طبق تصاویری که به تازگی برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند، جدیدترین نسخه از این مجموعه Call of Duty: Black Ops Cold War نام خواهد داشت و ما این بار می‌توانیم علاوه بر این نام این عنوان، لوگوی بازی را نیز مشاهده کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

شایعات فراوانی در طول این چند ماهه پیرامون جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Capl of Duty به وجود آمده است؛ از ظاهر شدن نام بازی با اسم رمز The Red Door در فروشگاه مایکروسافت گرفته تا شایعاتی که چند روز قبل از این عنوان منتشر شد مبنی بر آنکه جدیدترین نسخه از این مجموعه Call of Duty: Black Ops CIA نام خواهد داشت (برعکس تمام شایعات گذشته که نام بازی را Call of Duty: Black Ops Cold War اعلام کرده بودند).

اما به نظر می‌رسد هرچه به تاریخ رونمایی این عنوان نزدیک‌تر می‌شویم، حفظ کردن اطلاعات پیرامون جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Call of Duty توسط استودیوی تری‌آرک (Treyarch) که وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را بر عهده دارد (اگرچه همچنان تأیید رسمی از سوی ناشر این فرنچایز یعنی اکتیویژن (Activision) در رابطه با سازنده‌ی این عنوان صورت نگرفته است اما طبق گزارشات فراوان احتمال این موضوع که بازی Call of Duty 2020 توسط استودیوی تری‌آرک ساخته خواهد شد بسیار بالا است) سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود.

شرکت دُریتوس (DORITOS) از تولید کننده‌های مشهور فرآورده‌های ذرت و سیب‌زمینی است. این شرکت برای تبلیغ فرآورده‌های خود، کدهای امتیاز بسیاری از عناوین چندنفره را برروی بسته‌بندی محصولاتش قرار می‌دهد تا بازی‌بازان را ترغیب  به خرید آن‌ها کند. حال به نظر می‌رسد محصولات مرتبط با بازی Call of Duty: Black Ops Cold War زودتر از زمان مقرر وارد بازار شده است. به تازگی برخی از بازی‌بازان متوجه محصولات خوراکی شده‌اند که برروی آن‌ کدهای امتیاز مربوط به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War حک شده است که در آن لوگوی این عنوان را نیز می‌توان مشاهده کرد. در ادامه نگاهی به این تصاویر خواهیم داشت.

همان‌طور که می‌دانید، نیاز است تا تولید همچنین محصولات مرتبط با یک بازی ویدئویی مدتی قبل از معرفی رسمی اثر، شروع به تولید کند تا مدتی پس از معرفی رسمی بازی، وارد بازار شوند و به نظر می‌رسد تعدادی از این محصولات به اشتباه زودتر از زمان مشخص شده وارد بازار شده‌اند.

با توجه به اطلاعات لو رفته، به نظر می‌رسد که به زودی شاهد معرفی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به صورت رسمی باشیم. همچنین با توجه به شایعات مبنی بر برگزاری رویداد جدید از سوی شرکت سونی برای کنسول پلی‌استیشن ۵، این احتمال وجود دارد که در چند روز آینده شاهد انتشار تیزری کوتاه از این عنوان باشیم تا در رویداد State of Play که طبق شایعات در ماه اوت (مرداد-شهریور) برگزار می‌شود، به صورت کامل از این عنوان رونمایی شود.

هر طور که هست، هم‌اکنون بیش از یک سال و دو سه ماه از زمان انتشار اولین تریلر بازی Call of Duty: Moder Warfare می‌گذرد و شرکت اکتیویژن اگر می‌خواهد بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را همانند دیگر عناوین این مجموعه در فصل پاییز منتشر کند، باید به زودی از جدیدترین نسخه‌ی Call of Duty رونمایی کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید