بازی‌بازان Call of Duty: Warzone و Black Ops Cold War برای مدتی Double XP دریافت خواهند کرد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴

استودیوی سازنده‌ی بازی‌های Call of Duty: Warzone و Black Ops Cold War امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که قصد دارد تا به زودی امتیازات بیشتری را در اختیار هواداران قرار دهد.

همه‌ی ما Call of Duty را به عنوان یکی از برترین فرنچایزها در سبک تیراندازی اول شخص می‌دانیم. نسخه‌های مختلف این سری طرفداران فراوانی دارند و اکثر آن‌ها هم به محبوبیت رسیده‌اند. جدیدترین نسخه‌های این سری Warzone و Black Ops Cold War نام دارند که تنها چند ماه از انتشار آن‌ها بر روی پلتفرم‌های گوناگون می‌گذرد. خوشبختانه پشتیبانی تیم سازنده هم از این عناوین بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک بار شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و رویدادهای مختلف هستیم.

اگر از هواداران این دو بازی باشید، حتما اطلاع دارید که فصل سوم برای هر دوی آن‌ها در راه است و با محتویات زیادی هم همراه خواهد بود. در دسترس قرار دادن فصول مختلف نیز اتفاق تازه‌ای بوده که اخیرا در عناوین به این سبک به وفور مشاهده شده است. حال امروز با خبر شدیم که استودیوی سازنده قصد دارد تا قبل از شروع فصل جدید، امتیازات را برای هواداران این دو اثر دو برابر کند. بنابراین بازی‌بازان قادر خواهند بود تا XPهای بیشتری را دریافت نموده و سطح خود را بالاتر ببرند. این اتفاق قرار است از تاریخ ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ (۱۶ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) به مدت سه روز رخ دهد. پس توصیه می‌کنیم که آن را به هیچ وجه از دست ندهید. پس از این تاریخ، فصل سوم برای هر دو بازی منتشر می‌شود و تیم سازنده هم به شرح جزئیات و محتویات مربوط به آن خواهد پرداخت.

دو بازی Call of Duty: Warzone و Black Ops Cold War در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سسری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

1
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید