بسته الحاقی جدید بازی GWENT: The Witcher Card Game ماه آینده منتشر می‌شود

۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

تیم سازنده‌ی GWENT: The Witcher Card Game امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که تازه‌ترین بسته الحاقی مربوط به این بازی قرار است ماه آینده در اختیار هواداران قرار گیرد. امروز هم علاوه‌بر عرضه‌ی اطلاعات، تریلری از این بسته در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

نقش عناوین کارت محور در سرگرم کردن عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را نباید دست کم گرفت. یکی از این بازی‌ها GWENT: The Witcher Card Game نام دارد که در آن باید کارت‌هایی از شخصیت‌های محبوب نسخه‌ی سوم سری Witcher را برگزیده و رقابت‌های هیجان انگیزی را با دیگران آغاز کنید. تا به حال پشتیبانی تیم سازنده از این اثر بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک بار، به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی مفیدی برای آن عرضه می‌شود. حال نوبت به یک بسته الحاقی بزرگ رسیده است که در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۹ (۸ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست هواداران می‌رسد و باید دید که آن‌ها چه واکنشی در این زمینه خواهند داشت.

به وسیله‌ی این بسته الحاقی، بازی‌بازان قادر هستند تا به ۷۰ کارت و همچنین مهارت‌ها و فنون جدید دسترسی داشته و از این تنوع لذت ببرند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این بازی هستید، این بسته می‌تواند انتظارات شما را تا حد زیادی برآورده کند. پیش خرید آن نیز هم‌اکنون آغاز شده است و بازی‌بازان می‌توانند برای این کار اقدام نمایند.

بازی GWENT: The Witcher Card Game هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. در پایان می‌توانید تریلری از بسته الحاقی جدید این اثر را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید