عنوان Gwent دیگر روی کنسول‌ها پشتیبانی نخواهد شد

۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

عنوان The Witcher 3: Wild Hunt را می‌توان به دلایلی متعدد، یکی از بهترین تجربه‌های تمامی دوران نامید. این عنوان در تمامی زمینه‌ها، از گیم‌پلی گرفته تا داستان عملکرد فوق‌العاده‌ای را از خود بر جای گذاشت.

نکته‌ی جالبی که بسیاری از بازی‌بازان را درگیر این عنوان کرده بود، حضور یک بازی درون این بازی بود! بله درست است، منظورم بازی کارتی Gwent است. باید اعتراف کنم که خود من گاهی ماموریت‌های داستانی اصلی را رها کرده و مشغول بازی کردن گوئنت با NPCهای مشتاق این بازی می‌شدم.

در سال ۲۰۱۷ و پس از این که گوئنت تا حدود زیادی توانست نظرات بازی‌بازان را جلب کند، استودیوی CD Projekt Red تصمیم گرفت تا یک نسخه‌ی مستقل از این بازی را به بازار عرضه کند. از بدو معرفی این بازی تا به امروز، به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن عرضه شده‌اند که موفقیت‌هایی نیز کسب کرده‌اند.

استودیوی CD Projekt Red اعلام کرده که دیگر به‌روزرسانی‌های جدیدی برای نسخه‌های PlayStation 4 و  Xbox One منتشر نخواهد کرد. این شرکت دلیل چنین تصمیمی را کمبود منابع لازم برای پشتیبانی نسخه‌های مختلف کنسولی و تمرکز بر روی نسخه‌های موبایل و رایانه‌های شخصی اعلام کرده است. با این حال شما ۶ ماه فرصت دارید تا میزان پیش‌روی خود در این نسخه‌ها را به نسخه‌های موبایل و PC، انتقال دهید.

عنوان Gwent: The Witcher Card Game بر روی پلتفرم‌های iOS و رایانه‌های شخصی به حیات خود ادامه خواهد داد و نسخه‌ی اندرویدی این عنوان نیز به زودی وارد بازار خواهد شد. نسخه‌های کنسولی هم تا تاریخ ۹ دسامبر (دوشنبه ۱۸ آذر) فعال خواهند بود و پس از آن به طور کامل حذف شده و پشتیبانی جدیدی دریافت نخواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید