پشتیبانی از Gwent: The Witcher Card Game در 2024 به پایان خواهد رسید

15 آذر 1401 - 12:34
سرورهای بازی Gwent در دو مرحله آزمایش می‌شوند

سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به تازگی اعلام کرده که پشتیبانی خود از بازی Gwent: The Witcher Card Game را در سال 2024 به پایان خواهد رساند. البته بازی در طول سال 2023 محتوای بیشتری دریافت می‌کند.

طبق گفته‌ی رسمی سی‌دی پراجکت رد، بازی کارتی محبوب جهان The Witcher یعنی Gwent در سال 2024 به پایان طول عمر خود خواهد رسید. در حالی که این شرکت هنوز برنامه‌هایی برای عرضه‌ی محتوا برای این بازی دارد، توسعه‌دهندگان Gwent: The Witcher Card Game به پروژه‌های دیگری منتقل خواهند شد.

در عین حال سی‌دی پراجکت رد از برنامه‌های خود برای عرضه‌ی محتوا برای بازی Gwent: The Witcher Card Game در طول سال 2023 پرده برداشته است. این برنامه‌ها شامل سه بسته الحاقی در ماه‌های آوریل، ژوئن و سپتامبر خواهند شد. سه بسته الحاقی مذکور در مجموع 72 کارت جدید را به بازی اضافه خواهند کرد.

این استودیو هم‌چنین اعلام کرده که علی رغم انتقال توسعه‌دهندگان Gwent: The Witcher Card Game به پروژه‌های دیگر، این بازی برای آینده باز هم محتوا خواهد داشت. Gwent: The Witcher Card Game قرار است شامل یک سیستم پیشرفت فصلی شود و یک ویژگی جدید به بازیکنان اجازه خواهد داد تا برای متعادل ساختن قدرت کارت‌ها رای دهند.

آخرین آپدیت بزرگ بازی Gwent: The Witcher Card Game با نام Gwent: Rogue Mage اوایل امسال منتشر شد. Gwent: Rogue Mage شامل محتوای PvE بیشتری می‌شد و در داستان آن شاهد تلاش Alzur برای خلق اولین Witcher بودیم. بازی Gwent: The Witcher Card Game در حال حاضر برای سیستم عامل‌های اندروید و IOS و پلتفرم PC در دسترس است.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Wotan گفت:

    خداحافظ عشق من.
    گوئنت یه پروژه آزمایشی بود که فوق العاده فراتر از انتظار عمل کرد. امیدوارم با پیشرفت بر پایه و اساس گوئنت، بازی های این چنینی بیشتری بسازه CDPR.