تاریخ انتشار بازی GWENT برروی iOS مشخص شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

همان‌طور که در جریان هستید، بازی‌بازان زیادی برای تجربه‌ی بازی Gwent: The Witcher Card Game برروی گوشی‌های هوشمند خود مشتاق هستند. سازندگان این بازی بالاخره امروز از انتشار آن برروی سیستم عامل iOS خبر داد. همچنین تریلری از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

بدون شک طرفداران عناوین کارت محور کم نیستند و Gwent: The Witcher Card Game را می‌توان یکی از بازی‌های محبوب در این سبک دانست. اتفاقات این عنوان به بازی Witcher مربوط می‌شود و شما با کارت‌ها و ابزاری که در اختیار دارید باید دشمنان خود را یکی پس از دیگری از میان بردارید. این بازی اواخر سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و واکنش‌های مثبت بسیاری را هم در پی داشت. اطلاعاتی در خصوص محتویات بسته‌الحاقی جدید بازی مذکور را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

شاید برای بسیاری از بازی‌بازان جالب باشد که Gwent تا ماه آینده راهی گوشی‌های هوشمند خواهد شد. البته این نسخه با تغییراتی نیز همراه شده است که در تریلر زیر آن‌ها را مشاهده خواهید کرد. Gwent: The Witcher Card Game در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۸ (۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای iOS منتشر می‌شود. هنوز تاریخ عرضه‌ی این بازی برروی سیستم عامل اندروید مشخص نیست.

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
iOS

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید