بازی Gwent: The Witcher Card Game از بتا خارج شد

۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کارتی حال حاضر از نسخه‌های آزمایشی و بتا به طور کامل بیرون آمده است و می‌توانید آن را تجربه کنید.

طبق اعلامیه رسمی سی‌دی‌ پراجکت رد (CD Projekt RED) بازی Gwent: The Witcher Card Game که یک عنوان کارتی فرعی از The Witcher 3 قلمداد می‌شود، به طور کامل از بتا در رایانه‌های شخصی خارج شده است. این بازی که به‌روزرسانی Homecoming را هم شامل می‌شود می‌توانید هم‌اکنون به صورت رسمی و رایگان تهیه کرده و تریلر زمان عرضه آن را هم در انتهای این مطلب تماشا کنید.

از ۳۰ کارت جدید و دسته‌ نبرد ساز تغییر یافته گرفته تا ظاهری جدید برای تخته و رهبران فرقه‌ها، به‌روزرسانی Homecoming بسیار گسترده بوده و محتویات فروانی را به همراه دارد. علاوه بر این موارد یک نوع کارت جدید تحت عنوان Artifact نیز اضافه شده است که حذف آن از مبارزه با وجود اینکه تاثیری در امتیاز ندارد، اصلا کار راحتی نخواهد بود. بازی‌بازان با پیشروی خود می‌توانند امتیازاتشان را در شاخه‌های مخصوص هر جناح خرج کرده تا کارت‌های جدید و منابع به‌دست بیاورند.

اگر تمایل دارید که Gwent: The Witcher Card Game را بر روی یکی از کنسول‌های اکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن ۴ تجربه کنید باید تا ۱۳ آذر ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۷) صبر کنید. Thronebreaker: The Witcher Tales که نسخه فرعی و داستان محور Gwent قلمداد می‌شود هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی از طریق GOG در دسترس است. نسخه کنسولی همزمان با بازی اصلی Gwent خواهد آمد. به تازگی تریلری جدید از گیم‌پلی بازی نامبرده منتشر شده است که می‌توانید آن را در این بخش تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید