تاریخ انتشار نسخه‌ی اندروید بازی GWENT: The Witcher Card Game مشخص شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

سازندگان GWENT: The Witcher Card Game که در گذشته از انتشار این بازی برروی سیستم عامل اندروید خبر داده بودند، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کردند. همچنین تریلر زمان عرضه‌ی این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

بدون شک طرفداران عناوین کارت محور کم نیستند و Gwent: The Witcher Card Game را می‌توان یکی از بازی‌های محبوب در این سبک دانست. اتفاقات این عنوان به بازی Witcher مربوط می‌شود و شما با کارت‌ها و ابزاری که در اختیار دارید باید دشمنان خود را یکی پس از دیگری از میان بردارید. این بازی اواخر سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و واکنش‌های مثبت بسیاری را هم در پی داشت. حتی نسخه‌ی iOS این بازی نیز به دست بازی‌بازان رسید که استقبال خوبی هم از آن شد. استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project RED) چند روز قبل اعلام کرد که ساخت نسخه‌ی اندروید بازی در مراحل پایانی قرار دارد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

طبق اخبار جدید استودیوی مذکور، مطلع شدیم که بازی GWENT: The Witcher Card Game در تاریخ ۵ فروردین ۱۳۹۹ (۲۴ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی سیستم عامل اندروید نیز منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلری در این زمینه را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید