تریلر نمایش داده شده از Prince of Persia: The Sands of Time Remake مربوط به بیلدهای قدیمی بازی است

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

سرانجام پس از سال‌ها انتظار، دو روز قبل عنوان جدیدی از مجموعه‌ی Prince of Persia معرفی شد. این بازی که Prince of Persia: The Sands of Time Remake نام دارد، بازسازی نسخه‌ی The Sands of Time به شمار می‌رود. با این وجود، نمایش بازی با انتقادات و واکنش‌های منفی بسیاری از سوی مخاطبان مواجه شد. به‌تازگی شواهدی منتشر شده که نشان می‌دهد این تریلر به بیلدهای قدیمی بازی مربوط است.

وب‌سایت Gadgets 360 به‌تازگی مصاحبه‌ای با سازندگان بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake ترتیب داده است. در این مصاحبه، آقای پیر سیلوین گیرس (Pierre-Sylvain Gires)، کارگردان بازی، توضیح داد که این تریلر مربوط به بیلدهای قدیمی است و تیم توسعه‌دهنده تا زمان انتشار، به رفع مشکلات و بهبود گرافیک بصری خواهد پرداخت. در همین حال، دو تصویر از بیلد قدیمی و جدید این بازی منتشر شده است که تفاوت‌های این دو نسخه را نمایش می‌دهد. در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید.

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۹ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین به‌تازگی شایعه‌ای در خصوص عرضه‌ی بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است. شما می‌توانید صحبت‌های سازندگان بازی در مورد گرافیک و بودجه را از طریق لینک قرار داده شده مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید