شایعه: بازی Prince of Persia: The Sands Of Time Remake برای کنسول نینتندو سوییچ نیز در آینده منتشر خواهد شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، به نظر می‌رسد بازی‌بازان کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند انتظار داشته باشند بازی Prince of Persia: The Sands Of Time Remake در آینده برای کنسول شرکت نینتندو نیز عرضه شود. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع بپردازیم.

سرانجام پس از سال‌ها انتظار، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) شب گذشته طی رویداد Ubisoft Forward از نسخه‌ی جدید فرنچایز Prince of Persia تحت عنوان Prince of Persia: The Sands Of Time Remake رونمایی کرد که تا کنون با واکنش‌های متفاوتی از سوی بازی‌بازان سراسر جهان روبرو بوده است.

با توجه به سبک گرافیکی این بازسازی، بسیاری از بازی‌بازان انتظار داشتند که این اثر برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه شود، اما در عین تعجب این اتفاق در زمان معرفی Prince of Persia: The Sands Of Time Remake رخ نداد. حال به تازگی و‌ب‌سایت My Nintendo News که اخبار مختص به نینتندو را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، به تازگی اعلام کرده است که جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Prince of Persia برای کنسول نینتندو سوییچ نیز مدتی پس از انتشار برای پلتفرم‌های مذکور، عرضه خواهد شد.

همچنین فروشگاه گیمزتاپ (Gamestop) نیز در حال حاضر این اثر را در شاخه‌ی بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ قرار داده است. و‌ب‌سایت  رسمیPrince of Persia: The Sands Of Time Remake نیز پس از قرار دادن کنسول نینتندو سوییچ به عنوان یکی از پلتفرم‌های مقصد، به سرعت اقدام به حذف آن کرده است.

بازی Prince of Persia: The Sands Of Time Remake در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۹ (۲۱ ژانویه  ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین این اثر به واسطه‌ی قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل، برروی دو کنسول اکس‌باکس سری اکس | اس و پلی‌استیشن ۵ قابل اجرا خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید