از زره جدید بازی Anthem رونمایی شد

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

علی رغم مشکلات و ایرادات زیاد بازی Anthem چه در زمان عرضه و چه پس از آن، توسعه‌دهندگان این بازی شوتر و نقش‌آفرینی، قصد دارند همچنان به ارتقای این بازی پرداخته و تجربه‌ی بهتری را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار دهند. در همین راستا همان‌طور که در جریان هستید، چند روزی است که رویداد نوینی تحت عنوان Season of Skulls در بازی شوتر Anthem در جریان است که به تازگی استودیوی سازنده از زره Mass Effect این رویداد رونمایی کرده است.

عنوان Anthem از زمان عرضه‌ی رسمی خود، با انتقادات و نظرات مختلفی از سوی کاربران و بازی‌بازان رو به رو شد و متاسفانه، عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذاشت. مشکلات متعدد و زیادی در بخش‌های مختلف بازی اعم از سرورها، گیم‌پلی و غیره رخ داد و استودیوی بایوور (BioWare) همواره در تلاش بوده است تا این ایرادات و باگ‌های بازی Anthem را با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف برطرف کند. تیم سازنده همچنین قصد دارد تا با انتشار محتویات و آیتم‌های جدید و متنوع، بازی‌بازان و کاربران بیشتری را به سوی بازی Anthem جذب کند.

مدتی است که رویداد جدیدی به نام Season of Skulls در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته و محتویات مختلف و جدیدی را ارائه کرده است. این رویداد محتویاتی از جمله محیط‌های مبارزه‌ی جدید را به بازی اضافه کرده است که به نظر می‌رسد این محیط‌ها، عملکرد و خصوصیاتی مشابه با رویدادهای قبلی دارند. لازم به ذکر است که با شرکت در این رویداد و انجام ماموریت‌های بازی شما کریستال‌هایی را دریافت می‌کنید که قادر خواهید بود این کریستال‌ها را با War Chest و یا آیتم‌های دیگر مبادله کنید. همچنین با تکمیل چالش‌ها و ماموریت‌های روزانه می‌توانید آیتم‌های ظاهری بسیاری به دست آورید و از این روی، دیگر لازم نیست برای یافتن آیتم‌های مورد نظر خود به فروشگاه‌های مختلفی در بازی مراجعه کنید.

حال از این موضوع که بگذریم، به تازگی استودیوی بایوور از زره جدیدی که به واسطه‌ی این رویداد در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته رونمایی کرده است. اسم این زره Mass Effect می‌باشد که از ظاهری زیبا و خیره‌کننده برخوردار است. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت پایین متن، تصویر منتشر شده از این زره را مشاهده کنید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، این زره در ۴ طرح مختلف در دسترس قرار گرفته که تحت عناوین Krogan ،Turians ،Quarians و Asari شناخته می‌شوند.

بازی Anthem هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی تیراندازی هستید، پیشنهاد می‌شود نقد و بررسی انجام شده توسط وب‌سایت گیمفا تحت عنوان «سرود ناتمام | نقد و بررسی بازی Anthem» به قلم امیرمهدی نامجو را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید. در ضمن اگر قصد خرید این عنوان استودیوی بایوور را دارید، پیشنهاد می‌کنیم نکاتی را که باید پیش از خرید بازی Anthem بدانید را از طریق هایلایت اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید