به زودی در مورد آینده‌ی بازی Anthem تصمیم گرفته خواهد شد

21 بهمن 1399 - 10:23

این طور که به نظر می‌رسد، آینده‌ی بازی Anthem در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و استودیوی بایوور (BioWare) هم به زودی در این خصوص تصمیمات مهمی خواهد گرفت.

Anthem از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار گرفت، اما به هیچ وجه نتوانست انتظارات هواداران را برآورده کند. البته این بازی هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد و عده‌ای ترجیح می‌دهند که برخلاف صحبت‌های منتقدان از این اثر لذت ببرند. حتی پشتیبانی تیم سازنده و انتشار به‌روزرسانی‌های گوناگون نیز کمک چندانی به بهتر شدن بازی نکرد. قابل ذکر است که دو استودیوی بایوور و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

در روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون بازی Anthem منتشر شده است و عده‌ی فراوانی مشتاق هستند تا ببیند چه اتفاقاتی برای آن رخ خواهد داد. گفته می‌شود که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی در دست ساخت قرار دارد و در آینده‌ای نه چندان دور به دست هواداران خواهد رسید. البته تیم سازنده برای بهتر شدن این بازی باید تغییرات فراوانی را هم در بخش داستانی آن به وجود آورد؛ چرا که این بخش چندان مورد توجه بازی‌بازان قرار نگرفت. حال مشخص نیست که این نسخه ارزش تجربه کردن را داشته باشد یا خیر. امروز با خبر شدیم که اعضای دو شرکت بایوور و الکترونیک آرتس قرار است به زودی جلسه‌ای مهم را برگزار کرده و در مورد آینده‌ی بازی Anthem تصمیم‌گیری داشته باشند. به نقل از بسیاری از منتقدان، این جلسه برای آینده‌ی بازی ذکر شده بسیار حیاتی و سرنوشت‌ساز خواهد بود.

بازی Anthem در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴  ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. به نظر شما چه اتفاقاتی در آینده برای اثر رقم خواهد خورد؟ آیا پروژه‌ی ساخت نسخه‌ی بازسازی شده تکمیل می‌شود یا این که اعضای تیم سازنده از این کار پشیمان خواهند شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید