بازسازی Anthem به صورت رسمی لغو شد

۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی بایوور (Bioware) به صورت رسمی از لغو بازسازی عنوان Anthem خبر دادند.

بازی Anthem در سال ۲۰۱۹ منتشر شد اما از مشکلات مختلفی از جمله کمبود محتوا رنج می‌برد. عملکرد ناامیدکننده‌ی این بازی باعث شد تا استودیوی بایوور به فکر بازسازی آن بیافتد. این استودیو در اوایل سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که بازی Anthem را با محتوا و موارد جدید بازسازی می‌کند. همچنین در دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شد که این بازسازی همچنان در دست توسعه قرار دارد.

بازسازی Anthem تحت نام Anthem NEXT در دست ساخت قرار داشت. کریستین دیلی (Christian Dailey)، رییس شعبه‌ی آستین بایوور که اخیراً وظیفه‌ی  رهبری تیم توسعه‌دهنده‌ی Dragon Age 4 را بر عهده گرفته است، در بیانیه‌ای اعلام کرد که همه‌گیری COVID-19 بر روی توسعه‌ی بازسازی Anthem به شدت تاثیرگذار بوده است. وی می‌گوید روند توسعه‌‌ی بازی مطابق برنامه پیش نرفته است و این مورد از جمله دلایل لغو این اثر به شمار می‌رود.

۲۰۲۰ سال عجیبی برای ما بود.در حالی که ما همچنان در بایوور به پیشرفت درمورد تمام پروژه‌های بازی خود ادامه می‌دادیم، دورکاری و کار از خانه در طی زمان شیوع بیماری بر برنامه‌‌هایی که پیش از COVID-19 در نظر داشتیم، تأثیر منفی داشته است.

آقای دیلی در ادامه گفت که بایوور تصمیم گرفته است همه‌ی انرژی و تمرکز خود را بر روی توسعه‌ی نسخه‌های جدید Mass Effect و Dragon Age معطوف کند و همچنین به پشتیبانی از Star Wars: The Old Republic ادامه دهد. همچنین وی در پایان صحبت‌های خود اعلام کرد که بایوور به پشتیبانی از بازی فعلی Anthem ادامه خواهد داد و سرورهای آنلاین آن همچنان فعال خواهند بود.

15
3
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید