کارگردان بازی Anthem از استودیوی بایوور جدا شد

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴

به تازگی آقای جاناتان وارنر (Jonathan Warner)، کارگردان بازی ناموفق Anthem در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر اعلام کرد که از استودیوی بایوور (BioWare) جدا شده است.

آقای جاناتان وارنر نزدیک به یک دهه در استودیوی بایوور مشغول فعالیت بود و حال به نظر می‌رسد به پایان راه خود با این مجموعه رسیده باشد. با این که وی در بیانیه‌ی خود در مورد برنامه‌های آینده‌ اطلاعاتی را منتشر نکرد اما به مخاطبان خود اعلام نمود که اکنون بر روی پروژه‌ای جدید در حال فعالیت است. البته هنوز مشخص نیست که این پروژه‌ی جدید مربوط به صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد بود یا خیر و باید منتظر ارائه‌ی اخبار بیشتر از سوی این توسعه‌دهنده باشیم.

همان‌طور که گفته شد، آقای وارنر کارگردان بازی Anthem بود. این عنوان تیراندازی و کوآپ در زمان عرضه‌ی خود با انتقادات زیادی روبه‌رو شد و شرایط آن از نظر تجاری مطابق انتظار شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) پیش نرفت. در نهایت بازی Anthem به دلیل دریافت به‌روزرسان‌های اندک، پشتیبانی ضعیف و عدم رفع مشکلات آن توسط تیم سازنده، بسیار زود جمع کثیری از بازی‌بازان خود را از دست داد. این عوامل در نهایت سبب شد تا استودیوی بایوور اقدام به بازسازی کامل بازی Anthem نماید تا در نهایت آن را تحت عنوان Anthem Next در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد اما متاسفانه چندی پیش روند توسعه‌ی آن برای همیشه توسط شرکت الکترونیک آرتس لغو شد.

قبل از توسعه‌ی بازی Anthem، آقای وارنر کارگردانی بازی Mass Effect Andromeda نیز بر عهده داشته و همچنین به عنوان تهیه‌کننده‌ی بازی Mass Effect 3 و توسعه‌ی محتوای پس از عرضه‌ی آن نیز فعالیت داشته است. علاوه بر این موارد از ماه مه سال ۲۰۱۹ میلادی، شرکت الکترونیک آرتس آقای وارنر را به عنوان رئیس بخش کارکنان استودیوی بایوور معرفی کرده بود.

 

10
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید