Superhot به نینتندو سوییچ خواهد آمد

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

بر اساس برخی اطلاعات منتشر شده، بازی Superhot در لیست بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ مشاهده شده است و احتمالا طی آینده‌ای نزدیک همراه با دوو بازی دیگر از سوی مایکروسافت برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

کاربری در توییتر با انتشار تصویری اعلام کرد که بازی Superhot نیز بالاخره پس از سه سال و طی بروزرسانی لیست عناوین موجود برروی نینتندو سوییچ، در این کنسول رویت شد.

بر اساس اطلاعات موجود برروی این صفحه، نسخه‌ی ۱٫۰٫۱ بازی در دسترس خواهد بود. البته فعلا عرضه‌ی این اثر به صورت رسمی از سوی استودیوی سازنده برروی کنسول نینتندو سوییج تائید نشده است.

پس از انتشار این تصویر بود که دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی اعلام کرد اعلام کرد که دو اثر مهم دیگر نیز قرار است تا در دسترس دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار بگیرند که البته وی از نام بردن دو اثر مورد نظر خودداری کرد. همچنین بر اساس توضیحات وی، بازی‌هایی مانند Blasphemous ،Northgard ،Trine 4 ،One Finger Death Punch 2 و Skellboy  و البته آثار بسیاری دیگری نیز برای کنسول دستی نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرند.

بر اساس توضیحات وی، قرار است تا آثار ایندی بسیاری را از سوی مایکروسافت برروی کنسول دستی شرکت نینتندو مشاهده کنیم. با این جال فعلا نمی‌توان نسبت به معرفی این بازی‌ها برروی کنسول نینتندو سوییچ نظر قطعی داد و باید تا روز آینده و پخش دایرکت شرکت نینتندو صبر کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید