ویدئویی از پشت صحنه‌ توسعه‌ی بازی MediEvil Remake منتشر شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

شرکت سونی ویدئویی جدید از پشت صحنه توسعه‌ی بازی مورد انتظار MediEvil Remake منتشر نمود. در این ویدئو دو تن از توسعه‌دهندگان بازی MediEvil Remake یعنی مایک میکا (Mike Mika) و جف ناخباور (Jeff Nachbaur) درباره‌ی فرآیند توسعه‌ی این بازی صحبت نمودند و اظهار داشتند که به شدت در تلاش هستند تا این نسخه‌ی بازسازی به بازی اصلی وفادار باشد.

بر اساس توضیحات جف ناخباور، استودیوی آدر اوشن (Other Ocean) حتی به بررسی آهنگ‌هایی که توسعه‌دهندگان بازی اصلی در زمان توسعه‌ی آن به آن‌ها گوش می‌کردند نیز پرداخته است. وی همچنین در خصوص وفادار بودن به نسخه‌ی اصلی اظهار داشت که آن‌ها تمام اقدامات تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی اصلی را اجرا نمودند مگر آن که «دلیل خوبی برای تغییر داشتند». نسخه‌ی MediEvil Digital Delux Edition شامل: تعدادی مصاحبه، تصاویر مفهومی، جزییات توسعه و ویدئویی از پشت صحنه توسعه‌ی آن می‌شود.

بازی MediEvil Remake در جریان مراسم PSX 2017 معرفی و تریلری جدید از آن در جریان قسمت اخیر State of PLay در معرض نمایش قرار گرفت. استودیوی آدر اوشن وظیفه‌ی توسعه‌ی این نسخه‌ی بازسازی را بر عهده دارد که عناوین Minecraft و Yu-Gi0-Oh را در کارنامه‌ی خود دارا است.

شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده و یا دریافت نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی MediEvil Remake قرار است در تاریخ جمعه، ۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید