بازی MediEvil Remake رسما گلد شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

به انتشار بازی مورد انتظار MediEvil Remake بسیار نزدیک هستیم و در این راستا، استودیوی آدر اوشن (Other Ocean) تریلر جدیدی از این عنوان را در جریان مراسم Tokyo Game Show 2019 به نمایش گذاشت و به آرامی اطلاعات جدیدی را از آن در چند ماه اخیر منتشر کرد. اکنون به نظر می‌رسد خوشحالی طرفداران این نسخه‌ی بازسازی شده تمامی ندارد و شاهد به پایان رسیدن فرایند توسعه‌ی آن هستند. حال شما می‌توانید با خیال راحت در روز انتشار این بازی، آن را تجربه کرده و خاطرات خوش گذشته‌ی خود را مجددا احیا کنید.

بازی MediEvil Remake قرار است به نسخه‌ی اصلی آن به شدت وفادار باشد و در کنار آن، دنیایی غنی و مراحلی هیجان‌انگیز را برای طرفداران ارائه کند. این بازی تنها یک هک اند اسلش (Hack and Slash) معمولی نخواهد بود و دشمنان می‌توانند به شدت به شما آسیب رسانند. استودیوی آدر اوشن با ارسال پیامی در صفحه‌ی اجتماعی خود، تصویری از نسخه‌ی نهایی بازی MediEvil Remake را در قالب دیسکی منتشر کرد. بر اساس تاریخ نقش بسته برروی این دیسک، به نظر می‌رسد فرایند توسعه‌ی آن اوایل هفته‌ی جاری و در تاریخ شنبه، ۲۳ شهریورماه (۱۴ سپتامبر) به پایان رسیده است.

نسخه‌ی گد شده‌ی MediEvil Remake

بازی MediEvil Remake قرار است در تاریخ جمعه، ۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید